Обновено
EBC Сопирачки CK4435 Спојки Триење Плоча за Полнење , Црна

EBC Сопирачки CK4435 Спојки Триење Плоча за Полнење , Црна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1809.36

Направени со користење на висок притисок умре фрлија алуминиум платформи со врзани кочница linings.Сите чевли се радиус земјата и се на работ исечените.Карактеристики води и води од chamfers во поставата завршува.Оригинална опрема стил кочница чевли извори вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Универзал за мотоцикли, да ви донесе многу погодности.Усвојува ултрапрецизни CNC механички гравирање, по

Кожа.Увезени.Кожа : Cowhide 1 внатрешни работи џеб, 6 картичка слотови.Должина : 8.75 во / 22.5 cm.Висина : 6in / 15.5cm.Zi

ОДГОВАРА : за Поларис RZR 4 900 / RZR 900 50 / 55 ИНЧЕН СИТЕ ОПЦИИ / RZR S 900 60 ИНЧИ / Ranger Екипажот 900 EPS / Екипажот 900 XP

Резервни заврши основното вози спојки за полнење за EZGO, вклучува : собрани спојки, спојки капак и болт(0047

7mm ширина : Тенок и елегантен стил,совршен Синџир Рака за мини Чанта и мини НН pochette.НАЈДЕТЕ ВАШАТА СОВРШЕ�

Кога ќе се направи било работа вклучување на моторот на гас голф количка, обично треба да се отстрани це�

Го заменува 10703432 Оем квалитет.Произведено во САД.Се користи во повеќе камион апликации.Медиум должност

Цел Вклучува : 5x Спојки Триење Плочи.Компатибилен со Хонда модели : CRF230 F 20032009 / CRF230 F 20122017...

Scroll