Обновено
Houzer BG-7200 Wirecraft Дното Мрежа, 31 од 17.13, од не ' Рѓосувачки Челик

Houzer BG-7200 Wirecraft Дното Мрежа, 31 од 17.13, од не ' Рѓосувачки Челик

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 445.00
DEN 1882.80

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензии мерка 31.0 во.L X 17.13 во.W X 0.625 во.H.Направена од Т-304 Одделение од Нерѓосувачки Челик.Вклучува пластична нозе да се заштити потоне површини.Се вклопува Houzer потоне модели PTG-4300-BL & PTG-4300-ГР.На Houzer Wirecraft Нерѓосувачки Челик Дното Мрежа (BG-7200) е направена на T304 нерѓосувачки челик со заштитна нозе.Ова во-потоне на дното мрежа помага за намалување на бучава додека амортизирање кревка јадења и заштита на вашиот мијалник површина од гребнатини.Тоа мерки 31.0 во.L X 17.13 во.W X 0.625 во.H и е прилагодено со цел да се вклопи Houzer потоне модели PTG-4300-BL & PTG-4300-ГР.Повеќе од три децении, Houzer е подобрување милиони кујни низ Америка и во странство, еден потоне во исто време.Houzer нуди над 100 сензационално модели во Нерѓосувачки Челик, Кварц Гранит, Fireclay, Порцелан, Емајл Челик и Бакар за да одговара на било какви дизајн од традиционална во современа.Houzer верува дека фамилии може да го направат вашиот живот во кујната полесно и повеќе пријатни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Леснокористете пентаг

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Тоа го прави многу полесно да се најдат работи во темни области 【Силен Магнет за Двата Краја】 : Двете гл

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4 Ултра траен, висок

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

5"H Назад Големина : 18.5"D x 1721 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ов�

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет со нашите памук лист сет.Овие листови зафат и се �

Демо Изворниот Код Е Предвидено.На Open PIC Про Развој Одбор е наменет како за развој, демонстрација и тести

Scroll