Обновено
Hanukkah украси Престилка, голема Hanukkah подарок за жените и мажите додава на Hanukkah décor - menorah, dreidel, gelt. Сина памук микс кошер престилка, подарок спакуван лесно миење пораби

Hanukkah украси Престилка, голема Hanukkah подарок за жените и мажите додава на Hanukkah décor - menorah, dreidel,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 597.60

Памук Микс.Вратоврска затворање.Рачно изработени уникатни Hanukkah Престилка за дома, направен со љубов и грижа.Пораби и печатени во Ерусалим во нашите сопствени етички сите жена работилница.АВТЕНТИЧНА оригинална дизајн - извори директно од животот на Барбара Шо кој го направи нејзиниот повик да се донесе до вас најмногу стилски подароци за куќа и дом и да ви се дел од Ерусалим дома со вас.РАКА Екран-Печатени.Убаво подарок спакуван со ракав во прозорецот.Се врзува на половината.Оваа великодушно се намали престилка е дизајниран да одговара на повеќето големини.На радост да даде и прими.Ова е победа Hanukkah подарок што е сигурно да се донесе насмевка на секој оној кој го прима.ПАМУК микс Машина за Миење и Суви, лесно се чистат не железо е потребно Идеален за дома или деловна употреба.Добро прилагодени за кујна, градина, или занает маса!Совршен Голем дар на целата година.Се допаѓа или Вашите Пари Назад - ако не сте 100% задоволни со купувањето на нашите Престилка за било која причина, само да ни e-mail и ние ќе го вратат вашата нарачка, во целост, без прашања праша.Јас пораснав во Сиднеј, Австралија и дојде до Израел во 1986 година. По пребарување за подароци и не најде она што сакав јас одлучи да произведе моето.Видов јаз на пазарот за храбар, добро дизајнирани и спакувани подароци; предмети што се практични и убава.Почнав со скромни престилки, tote кеси и јадење крпи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Удобноста во непријатно услови На Shoreman Престилка обезбедува максимална удобност на оние кои работат д�

✅【Маска Престилка:】На Дедо мраз, елен и снешко и носи маска, што значи да се донесе вас и за вашето сем�

100% Памук.Вратоврска затворање.Прилагодливи Престилка.Overtheглавата и околуполовината прилагодливи drawstrin

Прилагодливи половината и вратот ремени.Микро технологија disperses и repels топлина од топли течности како шт

100% Полиестер 12 ПАКЕТ ЦРН ПОЈАС ПРЕСТИЛКИ ЗА МАЖИТЕ И ЖЕНИТЕ : ЗЕЛЕНА начин на ЖИВОТ половина престилка з�

Дали нејзиното семејство вечера, скара или подготвуваат за бура во кујната, секогаш ќе носат нашите заб�

Симпатична скара престилки за mens со џебови кои може да се задржи вашата прибор, рецепти, телефон или бил�

100% Полиестер.СРЕДНИ ПОСТАВУВАЊЕ одговара на деца 812 години.СОСЕМА НОВ ГОТВАЧ ПОСТАВЕНИ од страна на CHEFSKI

Уште Е Мека Доволно За Продолжен Носи.Делфин Со Насмевка На Оваа Престилка Е Направен Од 100% Полиестер Вл

Можете исто така да железо тоа на пониска температура.Вашиот 100% задоволство е нашите #1 приоритет.Прилич

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

5 инчи долго престилка ќе се задржи вашата облека далеку од било какви видови на несреќен дамки, знаци, и

Полиестер.Увезени.Тока затворање.Бренд : Пикник Време.Опремен со трипарче BBQ алатка во собата, BBQ мит и го

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : 65%Полиестер,35%Памук.Увезени.Еден џеб.Унисекс дизајн го прави погодни за речиси сите возрасни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Лен.Рачно изработени лен престилка е �

кожа.Увезени.Супер СТП Материјал : Напредни Еластична СТП ( поли уретан ) материјал од водоотпорен прест�

полипамук.Вратоврска затворање.Направен во САД.БЕСПЛАТНИ Персонализација.Комерцијален Квалитет Перат

Уживајте во моментот на готвење, печење, сликарство, и handcrafting со вашите пријатели, деца и роднини!Inno Gear п�

100% Памук.Вратоврска затворање.Прилагодливи Престилка.Overtheглавата и околуполовината прилагодливи drawstrin

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба

Scroll