Обновено
CKAuto TR413AC Хром Гума Snap-in вентилот на Гумата Произлегува (5 Pack)

CKAuto TR413AC Хром Гума Snap-in вентилот на Гумата Произлегува (5 Pack)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1996.80

CKAuto бренд премиум TR413 хром гума snap-in вентил на матични (5 компјутери/кеса).U.S.стандард и висок квалитет е загарантирана; Обезбедување на безбедни гуми систем и безбедно возење.Изградена од месинг и озонската отпорни EPDM гума; Хром финиш. 100 проценти истекување тестирани; Држи до 65 PSI ладно притисок.Дизајниран за рим дупки 11.5 mm (Φ.453" ), 1.25" ефективна должина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll