Обновено
LICHIFIT Напојување ADP-160FR N17-160P1A за Sony Станица 4 PS4 Тенок CUH-2215

LICHIFIT Напојување ADP-160FR N17-160P1A за Sony Станица 4 PS4 Тенок CUH-2215

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1541.04

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок број на модел : CUH-2215 A и CUH-2215 B.Модел : ADP-160 FR / N17-160 P1 A (модел може да се најде на задниот дел на напојување единица, ве молиме проверете моделот на вашата оригинална напојување и бидете сигурни дека тоа е точно, пред цел.).Направена од високо квалитетен ABS, тоа е да се носат-отпорни и анти-корозивни.СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ!Постојат различни модели на напојување за PS4 Тенок, ве молиме бидете сигурни дека ќе цел точни.Пакување вклучува : 1 x Напојување за PS4 Тенок CUH-2215.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа го прави многу полесно да се најдат работи во темни области 【Силен Магнет за Двата Краја】 : Двете гл

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч

Вистинска Замена Дел.Пакет должина : 45.0".Пакет ширина : 0.02".Пакет висина : 0.02".Опис на производот Ова е Вист

Шише шприц приклучоците имаат теми кои форма течењеслободен печат со шише обезбедување не течни се пот�

[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Директни PlugIn инсталација, сите Hi Sport течност за миење пумпа се лесно да биде замен

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

5"H Назад Големина : 18.5"D x 1721 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ов�

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Леснокористете пентаг

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

【Сигурен Материјал】Нашите тоалет завртки, навртки и рамни подлошки се направени на премија од не 'рѓос

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Одговара за : Fiat Qubo / фиорино / Peugeot Bipper / Citroen го Немо (20082016) #Wi Fi / Дата Мрежата# Wi Fi : Поддржува поврзување

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Scroll