Обновено
WowWee Бебе Ајкула е Голема Шоу! Море-Видов-Броење Игра – Образовни Играчка за Години – Деца Математика Играчки

WowWee Бебе Ајкула е Голема Шоу! Море-Видов-Броење Игра – Образовни Играчка за Години – Деца Математика Играчки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

НА ВИЛИЦАТА-НА НЕКОЈ НАЧИН ДА СЕ НАУЧИ!Биланс на море-видов и да научат да бројат со Бебе Ајкула!Врз основа на Nickelodeon е анимирана од предучилишна серија, Морето-Видов Пребројување на Играта е забавен и интерактивен начин за вашите малечки за да ги научат основните математика.КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА.Одберете некоја активност картичка со почетно, средно или напредно море-видов пребројување предизвик.За да се реши предизвик, место број тегови и морска ѕвезда тежини на двете страни на морето-видов според сликите на картичката.DOO DOO DOO МАТЕМАТИКА!Како пондери се додаде, Бебе Ајкула зборува и се движи за пребројување на индиции.Кога ќе пристигнете во точниот одговор, морето-видов салда и Бебето Ајкула со овации поттикнување реакции и изрази.ПОДОБРИ ВАШИТЕ ВЕШТИНИ.Карактеристики 50+ парчиња, вклучувајќи интерактивни Бебе Ајкула море-видов пребројување на игра, 10 број на тежини, 19 морска ѕвезда тегови и 25 двострано активност картички.Забавен начин да се научат број признавање, броење, и покрај тоа!.БЕБЕ АЈКУЛА СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ.Прекрасна образовни подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 3 години.Официјално лиценцирани производ за Nickelodeon и Pinkfong, врз основа на нивната нова анимирана серија Бебе Ајкула е Голема Шоу!Бара 3 AAA Батерии (се продава одделно).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Сигурен Материјал】Нашите тоалет завртки, навртки и рамни подлошки се направени на премија од не 'рѓос

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАСОЧЕНИ КОМПРЕСИЈА LEGGINGS да се заштит

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

5"H Назад Големина : 18.5"D x 1721 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ов�

Scroll