Обновено
LUR Читање Очила за Жените - 4 Пара Дами Модерен Читатели

LUR Читање Очила за Жените - 4 Пара Дами Модерен Читатели

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 892.80

Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 1.77 инчи.Леќа висина : од 1,5 инчи.Мост : 0.4 инчи.Рака : 5.5 инчи. ❤ 4 пакет читање очила за жени со 1 моќ. ❤ Дизајн читателите со пролетта зглоб храмови, помагаат очилата одговара на вашето лице. ❤ Дами читање очила погоден за повеќето возраст. ❤ Одлична за дом, канцеларија, или ноќни употреба.Задржи еден пар на вашето биро, во вашата торба, и во вашите омилени читање места. ❤ Ако не сте задоволни со нашата голема рамка читање очила, ве Молиме контактирајте LUR за наплата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Cli C Читатели им понуди стилски дизајн со предна магнетни конекција.Континуирано храмови форма заврши о�

Клиентите може да се врати и се враќа за било каква причина.Во случај на било скршено проблем се случува,

Било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние сме секогаш да биде тука за да ги ре�

4 Пара на Жените Читателите на 1 Ниска Цена.Ретро Гроздобер Мачка Око Форма Дизајн.Мала Тежина Пластична

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Смола рамка.антирефлективен леќа.неполаризирани.Леќа ширина : 55 милиметри 【Bifocal Леќа】 На bifocal леќа има

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Метална рамка.НеПоларизирани

Не Поларизирана.ЈАСНО ЛЕЌА : најдобрите зголемена леќи за да може ефективно да го блокира glares; Зацврстув

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пластика.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури и смола материјал,издржлив и јасно.Задржи

[БЛОКИРАЊЕ на ШТЕТНАТА СИНА СВЕТЛИНА ] Според научните истражувања, сина светлина е поделена на штетнат

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Метална рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 милиметри.Леќа виси�

Кожна торба*4 мека и издржлив материјал штити очила од гребнатини.Очила јаже*1 Најлон кожатапријателски

Рака : 140 милиметри.47 во, Леќа висина : 39mm / 1.Зголемување : +1.Леќа ширина : 46 милиметри.Димензија : Рамка / Леќ

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�

Стилски рамки направени да изгледаат добро со секоја облека и додатоци.Читање сила дизајниран specifially за

Интелигентни зум читање огледалопрогресивна објектив нема очигледна поделба линија помеѓу фокусни то�

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 50 милиметри.Мост : 15 милиметри 135mm широк / 50m

Самострел Образование имаат развиено читање владетели преку истражување врз основа на моделот, обезбе�

Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 52 милиметри.Леќа висин�

Мини простор за складирање,може да се преземат за да се насекаде.Тоа не е препорачливо да се користи пос�

Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.НулаОтпорни Слој на кожата.Леќа ширина : 2.05 инчи.Леќа в�

ОДВРАТИ СУВОСТ И ГЛАВОБОЛКИ кои произлегуваат од замор на очите.Можете да се вратите оваа точка од која

Целосна пластична рамка перформанси читање очила.Правоаголна форма читателите се луксузен дизајн во с�

Убава, правоаголна форма мода рамка читателите.Сет од 3 читање очила во шарени боја сорта : Магента Виоле

НОВ прилагодлив headband проширува назад за широк глави / страни, исто така, се прошири за долго глави.Уника�

Со премиум сина светлина блокирање и антимагла леќи, stoggles се направени за ситеден, секојдневен комодите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија 【ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА】–

Scroll