Обновено
YAWAN 1 buc Помош Свирче Симпатична Звучна Јасно Мини со Клучните Прстен Куче Flute Куче Материјали Куче Свирче Куче Обука Clicker(Бела)

YAWAN 1 buc Помош Свирче Симпатична Звучна Јасно Мини со Клучните Прстен Куче Flute Куче Материјали Куче Свирче

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 808.80

Боја : Мулти-боја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче Обука Свирче (со копчето прстен).Материјал : Plastic Packing : OPPSize : 7.5*3*2 cm Package се Вклучени : 1 * Куче Обука Свирче (со копчето прстен)Боја : Мулти-боја Optional Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 0-1 носители cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПроПриколка Свирче.Направени во велика БРИТАНИЈА.Се потпира на за 140 години.Куче Свирче.Црна.ACME свирки с

Сите бои се нетоксичен, безбеден и Екопријателски.Совршен свирче да се обучуваат вашиот гулаб.Супер мин

Зошто да се избере нашиот свирче?Дали сакате да имате подобар и поефективен начин да се комуницира со ва

????Ова ултразвучно куче свирче ќе не боли вашето куче е слушање, и материјал е, исто така, безопасни за чо�

Овој производ користи уникатен и софистицирана технологија, еколошки храна одделение од нерѓосувачки �

Куче обука свирче да се запре кората : Материјал : Метал ќе седат на свирката команда што се однесува до 50

Главната функција Тоа се користи за да се обучуваат гулаби во стабилна Користат различни дува свирче м�

Можете да го контролирате свирче и им даде на различни домашни миленици специфични обуки.4 унци Волумен

Висок квалитет на материјали,трајни,преносни,корисни.Тоа е направен од висок квалитет на Алуминиум со р

Преносни во големина и тежина, удобен за носење и употреба.На крајот имаат annulда го суспендира, лесен за �

Боја : Мултибоја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче

Лесен за употреба, само погледнете во миленичиња и удар, и на домашно милениче може да бидат обучени по д

Scroll