Обновено
Allydrew Големи Метални Злато, Сребро и Црно Тело Уметност Привремени Тетоважи, Сонцето, Месечината, Ѕвездите

Allydrew Големи Метални Злато, Сребро и Црно Тело Уметност Привремени Тетоважи, Сонцето, Месечината, Ѕвездите

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Достапни во металик златна, сребрена и црна бои во голем број на дизајни и модели.Може да се користи на плажа, клубска, или специјални настани.Димензии : Големи 9.25 x 6 инчи.Инструкции : Отсечени саканата тетоважи, место со лицето надолу за чиста кожа, и влажни.Излупете исклучување нежно по околу 45 секунди.Користете make-up remover на алкохол или да се отстрани.Осигурете се дека областа за сакате да аплицирате тетоважа е исчисти & се исуши.Отсечени тетоважа дизајн сакате да го користите & отстрани транспарентен филм.Место тетоважа со лицето надолу на кожата.Притиснете влажна крпа против тетоважа, држете за 30 секунди (нежно подигнете агол за да проверите ако тетоважа е префрлен, ако не и повторете го овој чекор се додека целосно префрлен).Една ноќ.Роденден.Свадба.Bachelorette партија.Музички фестивал.Булчински Туш / Булчински Хена.Девојки Ноќ Надвор.Vacationing на плажа.Покрај базенот.Ноќта на вештерките костим. & толку многу повеќе!.Осигурете се дека областа за сакате да аплицирате тетоважа е исчисти & се исуши.Отсечени тетоважа дизајн сакате да го користите & отстрани транспарентен филм.Место тетоважа со лицето надолу на кожата.Притиснете влажна крпа против тетоважа, држете за 30 секунди (нежно подигнете агол за да проверите ако тетоважа е префрлен, ако не и повторете го овој чекор се додека целосно префрлен).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

Ако Нашите Paracord шише за вода се справи со не ги исполни вашите очекувања, ние ќе рефундирање на вашите па

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

Едно Копче 2 Вода Режими Со притискање на едно копче, конвертирате мека меур крак да силна спреј.НЕ Запл�

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

НА ВИЛИЦАТАНА НЕКОЈ НАЧИН ДА СЕ НАУЧИ!Биланс на моревидов и да научат да бројат со Бебе Ајкула!Врз основ�

Вистинска Замена Дел.Пакет должина : 45.0".Пакет ширина : 0.02".Пакет висина : 0.02".Опис на производот Ова е Вист

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

★【МАТЕРИЈАЛ】Направени од neoprene материјал, кој е лесен и comfortabel, тоа е добро за не ' рѓосувачки челик и пл�

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Scroll