Обновено
Ванг shufang ССФ-Адаптери, 1pc Месинг Бодликава Топката Вентил 4-12 Црево Barb 1/8 1/2 1/4 Машки Конец Конектор Заеднички Бакар Цевки Вклучите Спојка Адаптер (Боја : 1/2, Големина :

Ванг shufang ССФ-Адаптери, 1pc Месинг Бодликава Топката Вентил 4-12 Црево Barb 1/8 1/2 1/4 Машки Конец Конектор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 463.20

Структура : Топката.Материјал : МЕСИНГ.Температура на Медиумите : Нормална Температура.Порт Големина : 6 8 10 12mm.Медиуми : Вода, гас, нафта.Моќност : Manual Model Број : 1/4 3/8 1/2 Standard или Nonstandard : Standard Temperature на Медиумите : Нормален Temperature Port Големина : 6 8 10 12mm Media : Вода, гас, oil Specification : Име на Производ : Топка Valve Hose Barb : OD 6 8 10 12mm Thread димензии : (9.7 MM) G1/8" (12.7 MM) G1/4" (16 MM) G3/8" (20 MM) G1/2"Главна Боја : Злато на Ѕвонење, Red Material : Метал, Месинг, Plastic Package : 1 x Топката Вентил.

Повеќе детали

Product Name:
Ball Valve
Hose Barb:
OD 6 8 10 12mm
Thread sizes :
(9.7MM)G1/8'' (12.7MM)G1/4'' (16MM)G3/8'' (20MM)G1/2''
Main Color :
Gold Tone, Red
Material :
Metal, Brass, Plastic
Package:
1 x Ball Valve

Слични производи во категоријата

8 метри,STW кабелот за напојување со 250 V L530 P машки приклучок и L1430 R женски receptacle.Тоа нема да топлина или да �

Им овозможува на играчите да уживаат во игри на различни уреди со USB тастатура и глушец...

Спецификација на производот : ВЛЕЗ : AC 100240 V ~ 4.91 ЕДЕН 4763 Hz ИЗЛЕЗ : наизменична СТРУЈА 200 W 12 V, 11 A, 5 Vsb1 A Произв

◆Замена на напојување за Xbox Еден S (Слим) 1681 N15120 P1 A PA113113 MX, одговара на сите Xbox еден Тенок Верзија ( Од 20162017

Модел : ACPW20 Адаптер Тип : AC Адаптер.Замена за SONY AC Адаптер ACPW20 Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz) Излезниот Напон :

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ проблеми, ние ќе се обидеме пот

УПОТРЕБА : Широк употреба со сите Светски Брендови и видот на Стручни VПланината / VЗаклучување 14 V Батер

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

AC Влез : 100~240 V 50 / 60 Hz, DC Излез : 12 V 2 A 24 W.Должина на кабелот : 100cm.Конектор големина : 5.5 мм x 2.1 mm.Овие снабдувањ

Фото адаптери се користи за да се качи на камерата на микроскоп.SLR фото апарати работа без своја цел.Згол

Тоа се Заштедува Време и ги Задоволува Вашата Различни Потреби, што е Најдобар Избор за Студио Фотограф�

Високо квалитетен материјал, строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност

Погодни за полнење на батеријата вашата Nintendo 3 DS батеријата кога патување, на одмор, или дома.Карактерис�

Користете го овој адаптер вашиот Kinect 2.0 сензор е целосно подготвен да се постави на вашиот Xbox One S, Xbox One X, �

ACKE10 PD USBC AC Адаптер за Полнење На PD USBC ACKE10 Адаптер за полнење погодни за долготрајна внатрешна и надвореш�

Батеријата плоча за V планината батеријата.Погоден за пуштање во dslr фото камера,видео камера,кино камер�

Ве молиме бидете сигурни дека кабли или адаптер одговара на вашиот уред.Ако парцела пристигна во оштете

【МултиФункционални USB C Адаптер】Овој USB C аудио приклучок за слушалки адаптер има 3.5 милиметарски џек за

Без дополнителен софтвер, лесен за употреба, само PLUG AND PLAY.Поддршка i OS 15 и повеќе, Нема Порака за Грешка с�

Се конвертира стандард LANC џек да AVР конекција.Пакет Димензии : 4.2 H x 16 L x 7 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.044 ф

Контактор Материјал : Злато Позлатен.Конекција технологија : Лемење 100% Сосема нов и висок квалитет.Злат�

Идеална Замена за Вашиот Официјален Switch Dock со овој 1080p HDMI адаптер за Префрлување, можете да го поврзете �

Пакување листа : DC12 V5 A Напојување ( да не доаѓа со AC кабелот за напојување) + 1 8 Начин Моќ Splitter Кабел.Текст :

Вистински ОЕМ замена дел.Accutemp делови за поддршка на нивната линија на иновативни направен во Америка ко

Производителот гаранција може да не се применува.Боја : Црна.Број на модел : BWATCH100 GPSР Земја на потекло : К

Контактор Материјал : Злато Позлатен.Конекција технологија : Лемење 100% Сосема нов и висок квалитет.Злат�

Оваа 5 V за полнење е во комбинација со 5 метри долг кабелот за напојување.Компатибилен со Foscam Безжични IP �

Scroll