Обновено
CAJOSO Половината Тренер за Жените Грабне Ме Заврши Завој Прилагодите вашиот Грабне Половината Тример Стомак Пот Обвива Појас за Жените Стомак Тело Shaper Компресија За

CAJOSO Половината Тренер за Жените Грабне Ме Заврши Завој Прилагодите вашиот Грабне Половината Тример Стомак

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76

Кука и Јамка затворање.Во потрага по совршена половината тример/тренер и не морале да се прашуваат што вашиот совршен големина е?.телото shaper е направен на удобно и дише еластичен материјал, Кој има силна завиткување сопственост и може цврсто да ја израмните стомакот и мазна backrolls. 【За одржување】 Рака мие само, се исуши со виси во кул место.35% латекс 65% полиестер.Enhanced Велкро : Во други стари производи, оригиналниот Велкро често има проблем да не се држат цврсто. 【МНОГУ ЕЛАСТИЧЕН】Направени со супер водат Ткаенина (35% латекс 65% полиестер).Зголемен ширина : Различни од другите производи, CAJOSO бренд верзија има дополнителни 3 цм ширина и во оригиналната верзија, што е повеќе прилагодливи.Оваа половината shaper обезбедува цврста контрола, Не само израмните стомакот, по раѓањето и се крие вашиот масти на стомакот, но, исто така, smoothes на вашата кожа и се додава убав облик на назад.Едноставно заврши со фластер половината тример заврши околу вашата половината и да се прилагоди вашето ниво на удобност. 4 метри и 5.Рака Мие Само.Во новата верзија на CAJOSO, ние го сменија изгледот на Лепенка и зголемена stickiness на Лепенка за да се избегне половината за Време на вежба, проблемот на одред се појави. 【Мултифункционален Половината Тренер Заврши】Shapewear може да го израмните стомакот, намалување на половината, поддршка на вашите врати, post-partum обновување, подобрување на држењето на телото, ублажување на ниско во грбот, заштита на вашиот ' рбет, забрзување на согорувањето на мастите за време на вежбање, збогатете го вашето вежбање и да покаже вашите крива помагајќи да се подобри термички активност и пот!. 【Кука и Јамка затворање】ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАВРШИ СО ЈАМКА Една големина одговара на повеќето.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Додека половината тренер е прилагодлив компресија овозможува тоа контура на било телото крива.Совршен�

Примена : Широко се користи за спорт и вежбање во теретана, кошарка, бадминтон, трчање, џогирање фудбал, к

На тример е мрежа на внатрешна обвивка не само што се одвратат влага апсорпција, но, исто така, ја ограни�

Најдобар 12 Комбо да се помогне во подобрувањето на вашиот Тренингот и да се Постигне подобро Пот!.Слатка

Ние дизајниравме овие тело скулптори со врвка околу твојот појас за повеќе поддршка, додека да се канди�

Кука и Јамка затворање.СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА ГУБЕЊЕ На ТЕЖИНАТА : мажите половината тример појас, со с

Кука и Јамка затворање 3 ВО 1 БЕДРОТО ТРИМЕР : Половината тренер + Бедрото тример + Задник Lifter.Да се ослобо�

Можете да додадете неколку капки слабо алкална перење решение и натопете го во вода за околу 3 минути.На�

Магнет за нега, 12 Гаус магнети производство на магнетното поле се потребни од страна на човечкото тело Т

Мека опфатени работ нема да предизвика болка на вашата страна 100% латекс промовира пот повеќе од 3 пати, м

Не го изложувајте на сонце, присилува надвор, спин сува или машина за миење.Исплакнете со чиста вода и ви

Совршена како подарок за себе, семејството и пријателите!Професионална Услуга Ако имате било какви пра�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Заврши Lumbar Половината Поддршка Трене�

Удобно амортизирање страни се вклопи во вашиот глуждот контура; здрав куките се фиксни на crossbar и обезбе�

Drawstring затворање.Чорапи jumpsuits, високи чорапи, жените чорапи, топли чорапи, топли чорапи за жените зимскат�

Доволно количество : пакетот содржи 2 парчиња половината тренер појаси, кои може да навивам вашиот стома

►►100% ЗАДОВОЛНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Pls мерка половината и прочитајте ја нашата големина на табелата,ак

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ИЗДРЖЛИВИ ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР ТРИМЕР З�

ЛАТЕКС ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР ПОЈАС ЗА ЖЕНИТЕ ГУБЕЊЕ НА ТЕЖИНАТА.Тоа е најдобар фитнес опрема за вежби во те�

Ние дизајниравме овие тело скулптори со врвка околу твојот појас за повеќе поддршка, додека да се канди�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МАЖИТЕ МЕКА ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР БЕНД : т

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МАТЕРИЈАЛ Ова половината тример е на�

Кога се носи за време на вежбање,на компресија стимулира топлинска активност во вашиот јадро што се зго�

Назад поддршка На половината појас корсет обезбедува дополнителна поддршка за стомачните мускули и до�

Препорачливо е да се мијат овие СТОМАК КОНТРОЛА тело shaper по секоја употреба, особено после вежбањето.Пр�

【Мултифункција】 : За пациенти со половината повреди, употребата на половината завој заврши може да им �

Scroll