Обновено
Станица за полнење со Батерија Пакет Компатибилен со Xbox Еден, Еден X/S Контролер, YUANHOT Двојна Безжичен Контролер Апарат со Голем Капацитет на Батерија (Не се Компатиб

Станица за полнење со Батерија Пакет Компатибилен со Xbox Еден, Еден X/S Контролер, YUANHOT Двојна Безжичен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

YUANHOT Предност : Полнење до 2 контролори истовремено; Вклучува 2 парчиња 800m Ah акумулатори; Премија чип со LED Индикатор, знам статусот на полнење на прв поглед.Универзална Компатибилност : стенд е добро компатибилен со Xbox Еден, Еден X/S контролори. (Ве молиме Имајте на ум : не одговара за Серија X|S контролори).Батерија на Пакет : Карактеристики голем капацитет, еколошки и компактен.Трае и до 1500 батерија циклуси, се целосно наполнета во рок од 4 часа и ќе се задржи околу 10 часа на изведба.Направете го тоа лесно да остане во игра.Безбедно и Брзо Полначот : Build-во интелигентни чип интеграција, безбедност, со overcharged или краток спој заштитник, па можете да го полните вашиот контролер со вкупно мир на умот (Забелешка : ве Молиме да користите 5 V/1.5 извор НА енергија).LED Индикаторот за Полнење : одделни индикатори врз основа помага да ти кажам ако вашиот контролер gamepad е обвинет за брз поглед.Исто така, помага да се лоцираат полнење пристаништа во темница.Светлата се оди од црвено кога полнење да се зелени кога целосно наполнета.YUANHOT Контролер Полначот со 800m Ah Батерија на Компатибилен со Xbox Еден, Еден X/S контролори Погодно за Полнење Брзо полнење до вашиот телефон со двојна безжична контролори истовремено, вграден LED Индикатор овозможува да се знае статусот на полнење на прв поглед Мал Волумен На контролорот станица за полнење е минималистички дизајн ќе изгледа фино на секој гејмер полица, но колку што погодност оди.Безбедно и Здрав Доаѓа со текот на полнење, во текот-напон, кратки-коло заштита.Можете полесно да ја полните вашата контролори.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

USB PC Моќ Конектор +Кабел за Податоци / Кабелот / Доведе На Sony MP3 NWZE474 BLK.Овој кабел се поврзува на вашиот диг�

Батеријата индикатор е во предниот дел на екранот на вашиот станица за полнење за Xbox, црвени LED полнење и

????【Сите во 1 Пакет Додатоци Комплет за Nintendo Switch】 Полнење клупа + футрола + Playstand + Случај маска + Screen protector

Таа е направена од високо квалитетни материјали, силни и издржливи.Прецизни за прилагодување за да се о�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.USBC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ Кабел Должина : 3ft

Официјално Лиценцирани Sony Производ.Дизајниран За Да Безбедно Се Вклопуваат & Дополнување На Ps3 Слим Или

✔ 2час Брза безжична полни со 2 вградени во Микро USB адаптер пристаништа, зачувај вашето време за два кон�

Мултифункционален полнење слотови : На полнење база е опремен со 4 Замена за РадостЕдин игра се справи с�

★ПРИКЛУЧОКОТ целосно наполнета сино осветлување ★ПРЕНОСНИ на црвено светло покажува дека Ps4 контроле

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, фирма, антисолза и не е лесно да се скрши.Мултизашти�

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Предмет Тип : Игра Контролер Полначот Мате

Бренд нови неОЕМ.Текст : 100 V 120 V (U S Стандард).LED светло моќ индикатор.Карактеристики патидалеку prongs за ле�

Направен од чист бакар, да обезбеди брзо полнење искуство за вас.Замена полнење кабел за вашиот безжиче�

Објектот Спецификација : Влез : AC 100240 V 4.91 А, 50 / 60 Hz , Излез : 12 V DC 17.9 А , Моќ : 220 W.Топлина и електрична изолаци

7 СМ, Тежина : 140g) LED полнење : 1.Overvoltage заштита, се Прегрее заштита, Краток спој заштита, контролори никога�

Погодни за полнење на батеријата вашата Nintendo Ds батеријата кога сте на патување, на одмор, или дома 100120 V; �

Квалитетот може да биде од голема мера се обезбеди.Тоа во голема мера може да го замените стариот или ск�

Дел No.LIS1441 419509402 LIP1450 416810801 Одговара моделPS3 се Движат CECHZCM1 E CECHZCM1 M.Батеријата Paramenters(Liion Battery),(3.7 V), Капаците

Тоа во голема мера може да го замените стариот или скршени заби полнач Ова електрична четка за заби пол

Искуство следната генерација : Xbox Про полнење Застане е компатибилен со Xbox серија x|s, Xbox One X, Xbox One S, Xbox Едн

Recharges две Xbox 360 контролори истовремено.Лесензакористење дизајн им овозможува на корисниците едноставно

Scroll