Обновено
Yosoo Куче Обука Свирче, Преносни Бакар Куче Обука Свирче Однесување Тренер со Бесење Синџир Кутре Обука Поставите Тренер Куче Обука Свирче Алатка

Yosoo Куче Обука Свирче, Преносни Бакар Куче Обука Свирче Однесување Тренер со Бесење Синџир Кутре Обука Поставите

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 172.56

Втора фаза : Ако бројот на обука во првата фаза е повеќе од 50 пати, обидете се да одиме подалеку, да ги задржи растојанието помеѓу куче и кучето повеќе од 2 метри (куче уште можете да ги видите), удар куче flute, и на куче ќе дојде и награда.АНТИ- 'РЃА ТРЕТМАН : Нерѓосувачки челик, анти-' рѓа третман се користи за да се спречи плунка или магла од напуштање на свирче.Четврта фаза : Поле за обука, на истиот начин, како трета фаза, се скрие себе, удар куче flute, кучето ќе дојде да награда, ќе го кријат повторно, потоа удар на кучето flute.1 инчен Пакет листа : 1 * Куче обука свирче.Тоа може да потрае некое време за куче да те најдат.Ќе мора да чекаат трпеливо во овој момент.РОТИРАЊЕ НА ЗВУК ГОЛЕМИНА : куче flute може да го прилагодите звукот погоден за вашето куче колку што е потребно, така што кучето може да го прочитате на значењето на сопственикот според flute и лесно обучени куче.Никогаш не даваат звук освен куче flute.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПроПриколка Свирче.Направени во велика БРИТАНИЈА.Се потпира на за 140 години.Куче Свирче.Црна.ACME свирки с

Лесен за употреба, само погледнете во миленичиња и удар, и на домашно милениче може да бидат обучени по д

Преносни во големина и тежина, удобен за носење и употреба.На крајот имаат annulда го суспендира, лесен за �

Боја : Мултибоја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче

Куче обука свирче да се запре кората : Материјал : Метал ќе седат на свирката команда што се однесува до 50

Висок квалитет на материјали,трајни,преносни,корисни.Тоа е направен од висок квалитет на Алуминиум со р

Боја : Мултибоја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче

Зошто да се избере нашиот свирче?Дали сакате да имате подобар и поефективен начин да се комуницира со ва

Можете да го контролирате свирче и им даде на различни домашни миленици специфични обуки.4 унци Волумен

Главната функција Тоа се користи за да се обучуваат гулаби во стабилна Користат различни дува свирче м�

????Ова ултразвучно куче свирче ќе не боли вашето куче е слушање, и материјал е, исто така, безопасни за чо�

Овој производ користи уникатен и софистицирана технологија, еколошки храна одделение од нерѓосувачки �

Сите бои се нетоксичен, безбеден и Екопријателски.Совршен свирче да се обучуваат вашиот гулаб.Супер мин

Scroll