Обновено
KIDDYCOLOR 40Pcs 3D Постојан Ткаенина Боја и conda Уметник 12 Компјутери Боја Четка во Собата со Палета

KIDDYCOLOR 40Pcs 3D Постојан Ткаенина Боја и conda Уметник 12 Компјутери Боја Четка во Собата со Палета

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Шарени Бои : 40 избрани 3 D ткаенина боја во собата, вклучувајќи 12 пена боја, 12 3 D металик боја, 12 сјај во темна боја и 4 сјајот боја.Можете да го изберете вашиот сопствен боја да се создаде, тоа ќе ви даде различни визуелно искуство кое го создаде 3 D ефект.(за сјај боја : Под светлината за 1-2 часа пред употреба,свети'effect ќе биде подобро).Неограничено Користење : Само нека вашата имагинација се кандидира дивите кога ги користите овие 3 D ткаенина боја бои, како што може да се користи на обична и текстура површини како што се дрво, хартија, Керамика, стакло, и платно.Исто така се препорачува за 2 D боја на создавање doodles, цртање и пишување.Вредноста пак го прави голем подарок собата или стартер сет.Идеален за проекти од сите големина.ИЗБОР НА ЧЕТКА ФОРМИ : 12 Различни четки и секогаш ќе имаат право четка за да се создаде оние совршен сликарство.Вклучувајќи Лагер, Рамна, Рапави, Filbert, Dagger, Круг и Вентилатор.ние веруваме дека секогаш може да го добиете она што ви е потребно кога сликарство.Футрола СО POP-UP STAND : Повеќе од само погодно решение за складирање;Тоа е мека пати до складирање контејнер кој е лесен за да го понесете со вас било каде.УМЕТНОСТА ПОСТАВИТЕ СОВРШЕН ЗА СИТЕ НИВОА : Почетници да се професионалци, уживајте во овој квалитетен сет на четки вклучувајќи ја и нашата 100% задоволство гарантира 1 Година замена гаранција.KIDDYCOLOR 40 Pcs 3 D Постојан Ткаенина Боја и conda Уметник 12 Компјутери Боја Четка во Собата со Палета.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАСОЧЕНИ КОМПРЕСИЈА LEGGINGS да се заштит

ДИЗАЈН : Пред Wiper Моторни Сосема Нов Произведени со Нова Премиум Квалитет Компоненти.Конструиран да ги И

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

5"H Назад Големина : 18.5"D x 1721 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ов�

Scroll