Обновено
RTWAMS 1024GB Микро SD Картичка Класа 10 Висока Брзина 1TB SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер, Наменета за Android паметни телефони, Таблети

RTWAMS 1024GB Микро SD Картичка Класа 10 Висока Брзина 1TB SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер, Наменета за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Доаѓа со SD адаптер картичка, може да се стави на микро sd картичка во адаптерот и потоа можете да го користите на било SD картичка интерфејс.Моќен Micro SD Мемориска Картичка Продавници HD Видео записи, Слики, Апликации и многу повеќе; Вита мемориската картичка, Идеален за Камери, Android паметни телефони Вклучува SDHC/SDXC Адаптер Картичка за Камерата.Има доволно простор за складирање на илјадници слики и часа од full HD Видео, кој ви заштедува од грижиш за доволно простор за складирање. 1024 GB Микро SD Картичка Класа 10 Висока Брзина 1 TB SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер, Наменета за Android паметни телефони, Таблети.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите права се задржани.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова ба

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за AsZenfone 3 Д

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

Капацитет на складирање : 64 GB.Максимална Прочитајте Брзина : 170 MB / s.Максимална Пишување Брзина : 90 MB / s.Брз

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Realme 5 за

Ние сме трети лица за верификација на услугата.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сиг

Врз основа на внатрешни тестирање.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Н

Овие картички доаѓаат со 1 година гаранција – ние ќе го замени неисправни картички со нова картичка до 1

Врз основа на внатрешни тестирање.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи ваш�

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG TP450 паметен Телефо�

Сите права се задржани.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стоти�

Врз основа на внатрешни тестирање.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 10

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за AsZC521 TL з�

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Verykool Одметник Про SL55

Брзо читање брзина до 95 MB / s и пишување speed до 20 MB / s за висок квалитет на слики и видео.Компатибилен со Samsun

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Диз

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Celkon Кампусот Премие�

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова бара компатибилни уреди �

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.San Flash е како трета страна верификац

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за LG Вино III паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Фор�

Scroll