Обновено
Бела Сребрениот Сет, Bysta 20-Парче Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Кујна Utensil Поставите Услугата за 4, Садови Прибор за јадење Поставен за Дом и Ресторан, Ножеви огледало п

Бела Сребрениот Сет, Bysta 20-Парче Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Кујна Utensil Поставите Услугата за 4,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 815.76

【ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ】 : Bysta flatware собата е направен од висок квалитет и здрава нерѓосувачки челик, ' рѓа отпор, без штети на вашето тело за секојдневно користење. 【УСЛУГА ЗА 4】 : 20 парчиња сребрениот сет вклучува 4 десерт предници, 4 вечера предници, 4 десерт лажички, 4 вечера лажици, и 4 вечера ножеви. 【Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО】 : Ова сребрениот собата е машина за миење садови безбедно, што го исчисти лесен и удобен, вашиот соодветна грижа може да се направи utensil поставува секогаш изгледа како добра како нов, и се овозможи тоа да трае многу години. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 : Нејзината мода и елегантен изглед може да биде добар натпревар за вашиот постоечки сребрениот и подигнете секојдневни оброци во фино јадење искуство. 【ФУНКЦИОНАЛНА】 : Модерен и елегантен сребрениот може да се совршено да се интегрира во било која средина.Погоден за Секојдневна Употреба / Собир / Партии / Кампување /Ресторан / Хотел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сет вклучува 8 на секој : салата вилушка, вечера вилушка, вечера нож, вечера лажица, лажичка & бифтек knifes.И

Производителот гаранција може да не се применува 18 / 10 Нерѓосувачки Челик.Супериорен Колосек.Машина За �

Добиете повеќе сребрениот поставува подготвени за семејството и гостите, бидејќи тоа е прекрасно flatware �

Цртан филм животински модел садови, целокупната изгледа симпатична и убава, децата ќе го сакам.Сет од са

78 ПАРЧЕ ПРИБОР за јадење ПОСТАВЕН ВКЛУЧУВА : Mepra 78парче сет вклучува 12x Европската големина на табела лаж

Сет Вклучува 12 Вечера Предници, 12 Салата Предници, 12 Вечера Лажици, 12 Лажички, 12 Вечера Ножеви, 12 Бифтек Н�

Стил : Кралицата Ана.Бренд : Cesa 1882 Година Модел : Acropole.Тип : Flatware Сетови.CESA 1882 година е историска италијанс

Боја : Сребро 6 предници 5" и 6 spoons5".Направени од страна на врвот одделение од нерѓосувачки челик, се споре�

Полиран / црна заврши.Топлина фалсификувани 18 / 10 нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно.Ме

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Westmorland.Модел : George & Марта.Бренд : Westmorland.Тип : Flatware

Направена од 18 / 10 нерѓосувачки челик.Flatware услуга за 12 Машина за миење садовибезбедно.Оцрниотпорни.Вклу�

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро.Бренд : Фина.Модел : Америка.Тип : Flatware Сетови.Вклучени иноваци�

НЕВЕРОЈАТНО СОВРЕМЕНА : Barnard flatware карактеристики на покрена пресврт дизајн на рачки кои команди внимани

Вклучени во секоја кутија се 6 Големи Лажици, 6 Мали Лажици, 6 Големи Гранки, и 6 Голема Ножеви.Површините с

Производител : Georg Jensen.Состав : Стерлинг Сребро.Бренд : Georg Jensen.Модел : Лили на Долината.Тип : Flatware Сетови.Geo

Рачно Кован од 18 / 10 Нерѓосувачки Челик (Нож од Нерѓосувачки Челик 420 да се задржи на острината) со екстра

Овој 20парче сет вклучува 4 секоја од вечера предници, салата предници, вечера ножеви, вечера лажици, и ла�

Ве молиме рака мие вашиот нов сребрениот темелно користејќи благ сапун или детергент за миење исклучув�

Значителна тежина, тешки flatware имаат убав heft, направена од суштинско нерѓосувачки челик обезбедува квал�

Возраст : 19001940, Вклучени Иновации И Подобрувања : Полињата За Barton Фрањо.Бренд : Reed s повеќето славни Фунта

ВЕЖБИ за САМОСТОЈНО ХРАНЕЊЕ дизајн концепт на Неразвиената Само вилушка и лажица е бебето е првиот сет

Пакетот вклучува : ????【СООДВЕТНА ТЕЖИНА И УДОБНА РАЧКА】 : за Разлика од другите брендови, на кривина на �

Добро балансирана да се вклопи сигурно во вашата рака, машина за миење Садови Безбедно.Услуга за 4 Издрж�

Scroll