Обновено
KFidFran Лаборатории Менгеме 3 Prongs Колба Beaker Менгеме Носителот Гума Обложени Прсти се Отвора за 53mm Дијаметар Сребрен Тон за Вообичаените Стегач(Лаборатории Менгеме 3 Zin

KFidFran Лаборатории Менгеме 3 Prongs Колба Beaker Менгеме Носителот Гума Обложени Прсти се Отвора за 53mm Дијаметар

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1939.20

46"Прачка Должина : 125mm / 4.Опис на German Labs Менгеме 3 Zinken Kolbenbecherhalter Klemmhalter Gummibeschichtete Прст öffnet бис zu 53 мм Durchmesser Silberfarben für übliche Klemme[Материјал] - Konstruktion ани Kohlenstoffstahl und gummierte Backe. 3 прст стил Гума завиткани главата лабораторија менгеме Користи за beaker менгеме, колби менгеме, кондензаторот цевка се стега. [Заштита] - Гума Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење.[Материјал] - Јаглероден челик изградба и Гума Обложени Вилица.92"Макс Вилица Отворање : 53mm / 2.09"Пакет Содржина : 1 x Лаборатории Clamp Descriptions : 1.Backenöffnung : 53 мм. 3 Prongs Прилагодување Лабораторија Менгеме идеален за лабораторија, совршен за beakers, колби и сите Универзални Менгеме.[Einstellbar] - 3-Backen-Laborklemme мит Flügelmutter, verzinkt, hält unregelmäßige Formen leicht, Макс.[Schutz] - Gummiummantelte Backen können Ihre Glaswaren стомакот vor Kratzern schützen.Умре Beschichtung kann во kurzer Zeit 100℃ / 212℉ aushalten und wir empfehlen Ihnen, умре Beschichtung vor dem Einsatz bei extremen Temperaturen zu entfernen. [Прилагодливи] - 3 вилици лабораторија менгеме со крило орев, Цинк Позлатен, има неправилни форми лесно, Max Вилица Отворање : 53mm.[Anwendungen] - Идеален zum Halten фон Kolben, Glasröhren, Büretten, Scheidetrichtern und anderen Glaswaren im Труд, im naturwissenschaftlichen Klassenzimmer und zu Hause. 3 вилици лабораторија менгеме со крило орев, Цинк Позлатен, Max Вилица Отворање : 53mm.([Einfache Bedienung] - Schraubeneinstellungen, können Sie die gewünschte Kieferbreite einfach einstellen. [Лесна Употреба] - Завртка прилагодувања, можете да ги прилагодите на вилицата ширина сакате лесно.KFid Fran Лаборатории Менгеме 3 Prongs Колба Beaker Менгеме Носителот Гума Обложени Прсти се Отвора за 53mm Дијаметар Сребрен Тон за Вообичаените Clamp Specifications : Материјал : Јаглероден Челик, Rubber Finish : Цинк Plated Color : Сребрен Тон, Red Total Должина : 215mm / 8. Гума-Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење.Слој може да носи 100℃ / 212℉ во кратко време и ние ве советуваме да се отстрани слој пред екстремни температура се користи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

Столче Покрие материјал : Полиестер.Столче Покрие боја : Мешани Бои.Столче Покрие големина : 47.5*49.5*79.5 cm.На

【Сигурен Материјал】Нашите тоалет завртки, навртки и рамни подлошки се направени на премија од не 'рѓос

Ако Нашите Paracord шише за вода се справи со не ги исполни вашите очекувања, ние ќе рефундирање на вашите па

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАСОЧЕНИ КОМПРЕСИЈА LEGGINGS да се заштит

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Простор за Заштеда на енергија : Оваа магнетен алатки носителот ги зачувува вашите контра и фиока прост�

Производ Димензија : 4.0"L X 0.5"W X 36.75"Х Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : Re436 Објектот Тежина : 0.80 lb.Omniedgeјас

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

Тоа го прави многу полесно да се најдат работи во темни области 【Силен Магнет за Двата Краја】 : Двете гл

НА ВИЛИЦАТАНА НЕКОЈ НАЧИН ДА СЕ НАУЧИ!Биланс на моревидов и да научат да бројат со Бебе Ајкула!Врз основ�

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

5"H Назад Големина : 18.5"D x 1721 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ов�

Scroll