Обновено
Кина Palaeowind Памук Платно Печатени Маса Крпа Пастирски Кафе Маса Крпа Tablecloths Tablecloths,145200cm

Кина Palaeowind Памук Платно Печатени Маса Крпа Пастирски Кафе Маса Крпа Tablecloths Tablecloths,145200cm

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2385.60

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Текстил, Ткаенини : Памучна Ткаенина главните состојки : 100 Категорија : Позадини Стил : Пастирски Облик : Правоаголник е Применливо сцена : Големина на Домаќинство : 60 * 60см, 90 * 140,120 * 120cm, 140 * 140cm, 130 * 180cm, 140 * 180cm, 145 * 200cm, 145 * 220cm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Екстра тема смета и висок квалитет hemmed рабовите носи ултра удобно и додадете свежо допир за секоја соба.

Ви посакувам среќни shopping Please контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот.ЗА УСЛУГИ

Екстра тема смета и висок квалитет hemmed рабовите носи ултра удобно и додадете свежо допир за секоја соба.

Сет вклучува четири 14" doilies.Doilies се одличен начин за да додадете гроздобер шарм на вашиот простор.Координ

Пакетот вклучува 180 парчиња 6.5 инчи,8.5 инч.10.5 инчен бел круг хартија doilies, 60 парчиња на секоја големина.Мул

20" Бел Памук Рачно Изработени Battenburg Чипка Капчиња Doily Doilies Круг Свадбата 20" Бел Памук рачно изработени Batte

★Пакет, вклучувајќи : 300 парчиња валентин срцето doilies во 3 различни бои, црвена, розова и бела, секоја боја

Ткаенини : Помеша.Боја : Сива, сина, кафена.Спецификации : 12" x 63"(30 x 160 см),12" x 72"(30 x 183 см), 12" x 79"(30 x 200 см), 12" x 83"(

WAHT ЌЕ СЕ Одликува со 4 парчиња : 2pc стил и 2pc Б стил,прикажани како слика.MULITIPURPOSE Цветни Табела Doilies е пого�

Заштита на вашиот табела против неочекувани гребнатини, носат и солза.Носатотпорни, еколошки и убава, д�

PINGPUNG" На Маса Крпа е Висока густина памук, лен ткаенини,тешки материјал кој drapes убаво,дебела и носатотпо�

Чипка.Вклучува 400 парчиња на мултиголемина на расположливиот кружни чипка хартија doilies со уникатни шупл

На Hygloss Производи Круг Фолија Doilies се одличен прилог на секој гледа да ги направат своите вечера малку по

Најголемиот дел Чипка Хартија Doilies : Вклучува 100 правоаголник, декоративни и исклучително дизајниран на

100% Памук.Дијаметар : Прибл 30 cm / 11.81 инч.Материјал 100% Памук, перат и еднократно.Совршен placemat е одлична за

Елегантен Дизајн : Овие расположливиот чипка хартија doilies функција прекрасна чипка шема дизајн со scalloped

Scroll