Обновено
Homecraft - 62127 се Грижат Прибор за јадење Сет, Есцајг, Dinnerware за Дома, Кујна или Ресторан, Ергономски Нерѓосувачки Челик Прибор за Јадење & Utensil Пакет со Нож, Вилушка, Лажиц?

Homecraft - 62127 се Грижат Прибор за јадење Сет, Есцајг, Dinnerware за Дома, Кујна или Ресторан, Ергономски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 768.00

Овие се на вредноста на оние со слаба потпора, ограничени зглоб или прст движење за да се промовира поединци јаде самостојно.Нож, вилушка, лажица и лажичка се вклучени како 4pc.сет, различни тежини на прибор од 1,6 унци на 2.1 унци, додека должина на рачки е 5".Сет од нерѓосувачки челик прибор украсениот во contoured, слонова коска-обоени пластични рачки со built-up цели.Нож и вилушка имаат облик алинеја на врвот за индексот прст за да им помогне со насочен контрола, нож има serrated ножот кој помага со сечење.На прибор за јадење опсег е hygienically запечатени, лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно, BPA и Phthalates слободни.На Homecraft бренд е доверлив име за милиони луѓе ширум светот, наменети за вас и се потпира на страна на професионални и физички терапевти за независна секојдневно живеење.Homecraft е водечки глобален провајдер на секојдневниот живот сида за пациентите во старечки домови и помошно живеење објекти и за потрошувачите дома.Homecraft нуди широк спектар на едноставни и практични помагала за секојдневните активности, како јадење, облекување, капење, и toileting.На Homecraft бренд ќе ви помогне да се прилагодат за да вашето опкружување и да ја направат полесно да јадат, да се подготват јадења, се искапат, туш, да се облекува, да ги исполнуваат хигиена, управување со лекови, и многу повеќе.Без оглед на вашата способност или начин на живот, можете повторно откривање на независноста користење на нашата комплетна палета на производи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ги импресионира вашите гости со tablescape кој го одразува opulence на кралски банкет!Нашата Премиум Тешко Пласт

3." Природен Дрвен Топки Пакет на 30ct.Одличен прилог на свадби, бебето тушеви и роденден страни.Совршен за

★18 / 8 Нерѓосувачки Челик Готвење Безбедно★ Уште чувство несоодветни за кревка пластика?Заштитете го в�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Едноставно усогласување на леснопрочитајте ги стрелките индикатори против саканиот волумен пред да до

Сигурни Temp безбедност совет ја менува бојата кога бебето е храната е премногу жешка.Долга рачка прави п�

Солидна од не ' Рѓосувачки Челик Секоја лажица се направени од едно парче на премиум храна одделение 18 /

Производот е Елегантно Огледало Заврши Нерѓосувачки Челик Боја Ги Прави да се издвоите, И ќе Ви Даде Раз

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

☼ Направен од висококвалитет полиран не ' рѓосувачки челик, кука е лесно да се продавница ☼Долга рачка �

*.Со премиер изгледаат и се чувствуваат, овие полистирен, прибор за совршено да се вклопи во елитното кон

100% храна одделение силиконски со прст слот за лесно лажица хранење.Охрабрува бебе да научи лажица хране

Одличен избор на flatware за било ресторан、бар、дома.Опремен со Месечината Жители.Природна мајка на бисер �

5.4инчен пластични супена лажица (250 count); идеален за храна камиони, продавници за кафе, партии, излети, и др

ИЗДРЖЛИВИ, ЗДРАВ, КЛАСИЧЕН, ТЕШКА КАТЕГОРИЈА ЛАЖИЦИ.Додадете некои стил и класа на сите ваши страни и на�

✔【 МАГНЕТНИ МЕРЕЊА ЛАЖИЦИ ПОСТАВИТЕ】 9 мерење лажици со leveler да ви помогне точно да се измери зачини.ме�

Изглед и перформанси на постојан flatware, дизајнер стил со текстура се справува.Целосна должина совршен за

Изработени од 100% BPA и хемиски слободни материјал, нашите силикони бебе лажици се совршени за хранење на �

С и Д У микровална печка и машина за миење садови безбедно!.Лесно се воведе материи и ги охрабруваат само

Магнетни Мерења Лажици Сет, Нерѓосувачки Челик, Dual Двострано Лажичка Сет, се Вклопува во Спајс Тегли, Ла�

Од 1.000 парчиња по случај; 4 кесички од 250 Полипропилен е флексибилна и се отпорни.Поединечно завиткани.Аб�

Иновативни Лажица Обука : Оваа голема обука лажица е наменет за бебиња и деца кои имаат моторни вештини �

♥♥Целото тело на лажица се направени од PP материјал, кој може директно да се допре вистински објект и п�

100% Biodegradable и Compostable преку домашни или комерцијални компостирање.Не Токсични без пластика или штетни хем�

Средна тежина пластичен прибор за јадење.Направи на паузаотпорни, рециклираат полипропилен.Парчиња еф�

Scroll