Обновено
KFidFran Лаборатории Менгеме 4 Prongs Колба Beaker Менгеме Носителот Пена Наредени Прсти се Отвора за 95mm Дијаметар Сребрен Тон за Вообичаените Стегач(Лаборатории Менгеме 4 Zin

KFidFran Лаборатории Менгеме 4 Prongs Колба Beaker Менгеме Носителот Пена Наредени Прсти се Отвора за 95mm Дијаметар

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1032.00

[Материјал] - Јаглероден челик изградба и electroplating заврши. [Заштита] - Пена наредени вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење.Слој може да носи 100℃ / 212℉ во кратко време и ние ве советуваме да се отстрани слој пред екстремни температура се користи. [Прилагодливи] - 4 вилици лабораторија менгеме има неправилни форми лесно, Max Отворање : 95mm. [Лесна Употреба] - Завртка прилагодувања, можете да ги прилагодите на вилицата ширина сакате лесно.([Einfache Bedienung] - Schraubeneinstellungen, können Sie die gewünschte Kieferbreite einfach einstellen. [Апликации] - Одлична за одржување на колба, стаклени цевки, burette, одделување на инка и друго стакло во лабораторија, наука училница и дома.([Anwendungen] - Идеален zum Halten фон Kolben, Glasröhren, Büretten, Scheidetrichtern und anderen Glaswaren im Труд, im naturwissenschaftlichen Klassenzimmer und zu Hause.KFid Fran Лаборатории Менгеме 4 Prongs Колба Beaker Менгеме Носителот Пена Наредени Прсти се Отвора за 95mm Дијаметар Сребрен Тон за Вообичаените Clamp Material : Јаглерод Steel Max Отворање Опсег : 29mm - 115mm Description во German Labs Менгеме 4 Zinken Kolbenbecher-Менгеме-Оглавник Schaumstoffausgekleidete Прст öffnet sich бис zu 95 mm Durchmesser Silberfarben für übliche Менгеме[Материјал] - Kohlenstoffstahlkonstruktion und galvanische Oberfläche.[Schutz] - Мит Schaumstoff ausgekleidete Backen können Ihre Glaswaren стомакот vor Kratzern schützen.Умре Beschichtung kann во kurzer Zeit 100℃ / 212℉ aushalten und wir empfehlen Ihnen, умре Beschichtung vor dem Einsatz bei extremen Temperaturen zu entfernen.[Einstellbar] - Laborklemme мит 4 Backen hält unregelmäßige Formen leicht, Макс. Öffnung : 95 mm.[Einfache Bedienung] - Schraubeneinstellungen, können Sie die gewünschte Kieferbreite einfach einstellen.[Anwendungen] - Идеален zum Halten фон Kolben, Glasröhren, Büretten, Scheidetrichtern und anderen Glaswaren im Труд, im naturwissenschaftlichen Klassenzimmer und zu Hause.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензи

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Директни PlugIn инсталација, сите Hi Sport течност за миење пумпа се лесно да биде замен

ДИЗАЈН : Пред Wiper Моторни Сосема Нов Произведени со Нова Премиум Квалитет Компоненти.Конструиран да ги И

Донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет со нашите памук лист сет.Овие листови зафат и се �

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Леснокористете пентаг

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАСОЧЕНИ КОМПРЕСИЈА LEGGINGS да се заштит

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

Вистинска Замена Дел.Пакет должина : 45.0".Пакет ширина : 0.02".Пакет висина : 0.02".Опис на производот Ова е Вист

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

46"Прачка Должина : 125mm / 4.Опис на German Labs Менгеме 3 Zinken Kolbenbecherhalter Klemmhalter Gummibeschichtete Прст öffnet бис zu 53 мм Durchmesser

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Простор за Заштеда на енергија : Оваа магнетен алатки носителот ги зачувува вашите контра и фиока прост�

Столче Покрие материјал : Полиестер.Столче Покрие боја : Мешани Бои.Столче Покрие големина : 47.5*49.5*79.5 cm.На

Ако Нашите Paracord шише за вода се справи со не ги исполни вашите очекувања, ние ќе рефундирање на вашите па

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Производ Димензија : 4.0"L X 0.5"W X 36.75"Х Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : Re436 Објектот Тежина : 0.80 lb.Omniedgeјас

▲ Тестирани Пред Се На Продажба ▲Лесна Инсталација.Тоа би можело да правилно го замени на оригинални д�

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

Scroll