Обновено
Замена 3.7 V 2000mAh Li-ion Батеријата со USB Кабел за PS4 Безжичен Контролер

Замена 3.7 V 2000mAh Li-ion Батеријата со USB Кабел за PS4 Безжичен Контролер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 391.44

3.7 V 2000m Ah Li-ion Replacemen Батеријата. 99cm USB Кабел.Тоа погоден за PS4 Безжичен Контролер.Форма Боја : Сива Материјал : Пластични школка Компатибилни Модели : PS4 Батерија Тип : Li-ion батеријата Напон : 3.7 V Номинален Капацитет : 2000m Ah Батеријата се Мери Капацитетот : 2000m Ah Држачи за Кабел Должина : 99cm Адаптер : USB Димензии : 2.17 во x 1.38 во x 0.35 во (5.5 cm x 3.5 cm x 0.9 cm) Тежина : 0.85 оз (24 g) Пакување Листа : 1 x Батеријата (жица должина : 5.7+/-2cm) 1 x USB кабел (99+/-2cm).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★【МАТЕРИЈАЛ】Направени од neoprene материјал, кој е лесен и comfortabel, тоа е добро за не ' рѓосувачки челик и пл�

Шарени Бои : 40 избрани 3 D ткаенина боја во собата, вклучувајќи 12 пена боја, 12 3 D металик боја, 12 сјај во тем�

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАСОЧЕНИ КОМПРЕСИЈА LEGGINGS да се заштит

Простор за Заштеда на енергија : Оваа магнетен алатки носителот ги зачувува вашите контра и фиока прост�

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензи

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Леснокористете пентаг

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

▲ Тестирани Пред Се На Продажба ▲Лесна Инсталација.Тоа би можело да правилно го замени на оригинални д�

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

Столче Покрие материјал : Полиестер.Столче Покрие боја : Мешани Бои.Столче Покрие големина : 47.5*49.5*79.5 cm.На

Вистинска Замена Дел.Пакет должина : 45.0".Пакет ширина : 0.02".Пакет висина : 0.02".Опис на производот Ова е Вист

Удобно црна перница зафат.Падна фалсификувани главата од легиран челик заврши во црно со полиран лице, �

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

[Материјал] Јаглероден челик изградба и electroplating заврши [Заштита] Пена наредени вилици може добро зашти�

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

Scroll