Обновено
Кина Palaeowind Снабдување Национален Правец на Памучна Крпа Маса Крпа Tablecloths Плоштадот Кафе Маса Крпа Tablecloths Ветре Обичај,-90140cm

Кина Palaeowind Снабдување Национален Правец на Памучна Крпа Маса Крпа Tablecloths Плоштадот Кафе Маса Крпа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2054.40

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Памук Ткаенини : Памучна Ткаенина главна компонента на содржината : 90 Ткаенина пати Материјал : Лен Ткаенини мали компонента на содржината : 10 Категорија : Позадини Стил : Национален Правец Облик : Правоаголник е Применливо сцена : Големина на Домаќинство : 120 * 120cm, 140 * 140cm, 130 * 180cm, 140 * 180cm, 140 * 200cm, 140 * 220cm, 90 * 90cm, 90 * 140cm, 60 * 60см.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најголемиот дел Чипка Хартија Doilies : Вклучува 100 правоаголник, декоративни и исклучително дизајниран на

Ви посакувам среќни shopping Please контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот.ЗА УСЛУГИ

20" Бел Памук Рачно Изработени Battenburg Чипка Капчиња Doily Doilies Круг Свадбата 20" Бел Памук рачно изработени Batte

WAHT ЌЕ СЕ Одликува со 4 парчиња : 2pc стил и 2pc Б стил,прикажани како слика.MULITIPURPOSE Цветни Табела Doilies е пого�

Ткаенини : Помеша.Боја : Сива, сина, кафена.Спецификации : 12" x 63"(30 x 160 см),12" x 72"(30 x 183 см), 12" x 79"(30 x 200 см), 12" x 83"(

Екстра тема смета и висок квалитет hemmed рабовите носи ултра удобно и додадете свежо допир за секоја соба.

Елегантен Дизајн : Овие расположливиот чипка хартија doilies функција прекрасна чипка шема дизајн со scalloped

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Чипка.Вклучува 400 парчиња на мултиголемина на расположливиот кружни чипка хартија doilies со уникатни шупл

На Hygloss Производи Круг Фолија Doilies се одличен прилог на секој гледа да ги направат своите вечера малку по

PINGPUNG" На Маса Крпа е Висока густина памук, лен ткаенини,тешки материјал кој drapes убаво,дебела и носатотпо�

100% Памук.Дијаметар : Прибл 30 cm / 11.81 инч.Материјал 100% Памук, перат и еднократно.Совршен placemat е одлична за

Сет вклучува четири 14" doilies.Doilies се одличен начин за да додадете гроздобер шарм на вашиот простор.Координ

Заштита на вашиот табела против неочекувани гребнатини, носат и солза.Носатотпорни, еколошки и убава, д�

★Пакет, вклучувајќи : 300 парчиња валентин срцето doilies во 3 различни бои, црвена, розова и бела, секоја боја

Пакетот вклучува 180 парчиња 6.5 инчи,8.5 инч.10.5 инчен бел круг хартија doilies, 60 парчиња на секоја големина.Мул

Екстра тема смета и висок квалитет hemmed рабовите носи ултра удобно и додадете свежо допир за секоја соба.

Scroll