Обновено
YAWAN 1 buc Помош Свирче Симпатична Звучна Јасно Мини со Клучните Прстен Куче Flute Куче Материјали Куче Свирче Куче Обука Clicker(Светло Сини)

YAWAN 1 buc Помош Свирче Симпатична Звучна Јасно Мини со Клучните Прстен Куче Flute Куче Материјали Куче Свирче

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 68.88

Боја : Мулти-боја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче Обука Свирче (со копчето прстен).Материјал : Plastic Packing : OPPSize : 7.5*3*2 cm Package се Вклучени : 1 * Куче Обука Свирче (со копчето прстен)Боја : Мулти-боја Optional Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 0-1 носители cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Главната функција Тоа се користи за да се обучуваат гулаби во стабилна Користат различни дува свирче м�

Боја : Мултибоја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче

Боја : Мултибоја по избор.Материјал : Пластика.Големина на : 7.5*3*2 cm.Пакување : OPP.Пакет се Вклучени : 1 * Куче

Куче обука свирче да се запре кората : Материјал : Метал ќе седат на свирката команда што се однесува до 50

Лесен за употреба, само погледнете во миленичиња и удар, и на домашно милениче може да бидат обучени по д

Втора фаза : Ако бројот на обука во првата фаза е повеќе од 50 пати, обидете се да одиме подалеку, да ги зад�

Сите бои се нетоксичен, безбеден и Екопријателски.Совршен свирче да се обучуваат вашиот гулаб.Супер мин

Зошто да се избере нашиот свирче?Дали сакате да имате подобар и поефективен начин да се комуницира со ва

????Ова ултразвучно куче свирче ќе не боли вашето куче е слушање, и материјал е, исто така, безопасни за чо�

Преносни во големина и тежина, удобен за носење и употреба.На крајот имаат annulда го суспендира, лесен за �

Можете да го контролирате свирче и им даде на различни домашни миленици специфични обуки.4 унци Волумен

Овој производ користи уникатен и софистицирана технологија, еколошки храна одделение од нерѓосувачки �

ПроПриколка Свирче.Направени во велика БРИТАНИЈА.Се потпира на за 140 години.Куче Свирче.Црна.ACME свирки с

Висок квалитет на материјали,трајни,преносни,корисни.Тоа е направен од висок квалитет на Алуминиум со р

Scroll