Обновено
Corsair CMFVY3A-64GB 64 GB USB 3.0 Флеш Војаџер Флеш Диск

Corsair CMFVY3A-64GB 64 GB USB 3.0 Флеш Војаџер Флеш Диск

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.52

Брз USB 3.0 конекција, Max Прочитајте 190 MB/s, Max Напишете 55 MB/s.Издржливи гума за домување.Отпорен на вода.Шок доказ.Назад компатибилен со USB 2.0. Компатибилен со Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS, Linux.Model Tech Спецификации На предметот, Флеш Војаџер USB 3.0 е наназад компатибилен со USB 2.0. Дури и ако havent уште надогради КОМПЈУТЕРОТ со USB 3.0, неговата уште еден одличен избор за удобен, сигурен преносни датотека управување, и дополнителни перформанси ќе биде подготвен кога вашиот КОМПЈУТЕР е.Прст-friendly ергономија на Флеш Војаџер USB 3.0 ќе го направи тоа на USB флеш диск кој ќе сакате да го земете со вас насекаде.Сигурноста е од суштинско значење.Corsairs заштитен сите-гума за домување е исклучително издржлив, за грижете се-бесплатен транспорт на вашите вредни податоци.И бидејќи несреќи се случуваат, Флеш Војаџер USB 3.0 е водоотпорен.За разлика од традиционалните складирање медиуми, мемории се солидна држава, па тие лесно може да се справи со секојдневните — и не е толку секојдневниот — капки и удари кои доаѓаат со територијата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Широк уред компатибилен со било кој уред со USB конекторите може да се пристапи.0 Флеш Диск x 1.0 USB клуч е ко�

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ СПРАВИ : вклучува 10 пакет на 1 GB USB Флеш Диск, вкупно 10 GB капацитет.Супер цена перфор

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

Спецификации : мала тежина, лесно да се носат и користат.Мали стил и модерен производи, како импресивен п

Сликата е печатење под висока температура.USB Диск со 8 GB капацитет.Добро и уникатен дизајн.Издржливи Мет�

Пренос на податоци го оценувате : 2500 (MB / s).Мемориски капацитет : 8 GB.Интерфејс : USB 2.0 Брзина : Прочитајте бр�

Го задоволува стандардот FIPS 1402 Ниво 3 Валидација (pending 3 П 2020) 256БИТНА AESXTS Хардвер Енкрипција.USB 3.2 Со Тип C Co

Службен Лиценцирање Марвел "Одмаздници" Смешни USB Флеш Диск, Memory Stick.Pendrive компактен дизајн со капа saver за �

0 можете да добиете назад во вашиот компјутер побрзо отколку кога било досега!Овој софтвер работи без ин

МОЌЕН СКЛАДИРАЊЕ ФУНКЦИИ : USB Флеш Диск 1 TB може да го пренесе до 204800 фотографии[10 мегапиксели]; 102400 MP3 ауди

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

800+ Часот на Nitnem, Sukhmani Sahib, Sundar Gutka Bania, Шри Dasam Granth Bania, Naam Simran, Gurbani Kirtan, Аудио Книги, Gurbani Katha, Dhadi Varan, Kavishri, Santhea

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

FAT32 е factory default диск формат, кој е читај / пишувај компатибилен со Windows и Mac OS, а NTFS е компатибилен со Windows но �

СУПЕР SAVER ПАКЕТ Вклучува 10 единици на 16 GB USB 2.0 Флеш Диск спакувани во компактен и екопријателски кутија 3

0 е исто така се тестираат под строги стандарди за квалитет, брзина на тестирање, издржливост валидација

Scroll