Обновено
Хенк Ketcham Потпишан Autographed Списание Член Денис на Закана БАС BA70328

Хенк Ketcham Потпишан Autographed Списание Член Денис на Закана БАС BA70328

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2735.76

Beckett Authentication - на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде со појавување на холограмот налепница и Сертификат.Некои предмети може да се дојде само со холограм во прилог.Ве молиме да видите на сликите за повеќе детали.Оваа ставка беше рака-потпишан од страна на спортист или личност.Ова НЕ е репродуциран autograph.Ве молиме да видите на сликата внимателно да се осигура објектот на квалитетот ќе ги задоволи вашите потреби.Ние може да имаат повеќе копии на овој објект на располагање � може да има мали разлики во оној што ги добивате.Ако постои ГРБ број во објектот насловот, ќе добиете ТОЧНАТА ставка сликата освен ако не е поинаку наведено.Мерки Околу 3.5 Х 7.5. Ве молиме имајте предвид - Забрзан Превозот не е достапна на поголем/потешки предмети.Врамени дресови, врамени фотографии 16 X20 или поголема, итн.не може да биде право.Ве молиме контактирајте со нас прво да бидете сигурни.Клиенти со повеќе враќа, може да се наплаќа 15% restocking надомест за без грешка наредби.Ова е за еден Хенк Ketcham autographed Списание Член.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Професионален Спортски (PSA / ДНК) на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето

Boyles", во целост : "На денот ќе се однесуваат на знаеме сомнение се однесува на талентирани имењак на рудни

Инаку, во ред состојба.Дали се каже да.За вас и за вашето семејство".Ние сме тука да одговори на сите праш�

Прави незаборавни еденнаеден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.КОНТАК

Прави незаборавни еденнаеден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.КОНТАК

Писмото оди со Хјуз зборува за Peters (веројатно додека тие се во иста соба) за да покаже што се гледа, со дет

Прави незаборавни еденнаеден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.КОНТАК

Џејмс Spence (JSA) на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде с

Certed Од #1 На Трети Лица Authenticator И Еден Од Internets Врвот Продавачи На Потписи За.сите Предмети Целосно Certed Со H

Beckett Authentication на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде с�

Прави незаборавни еденнаеден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.КОНТАК

Да Ентони Galluccio, Бостон.Прави незаборавни еденнаеден вид подарок или единствен централен за вашиот дом �

Џејмс Spence (JSA) на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде с

Џејмс Spence (JSA) на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде с

8.5x11 инчен 2двострано форма Божиќ писмо со наслов 'La Lanne Незаборавни Моменти на 2003 година' & некоја 8x4 инчен

Во секој случај, се надевам дека ќе уживате во нив.Една хоризонтална мејлинг пати преку центар.Назначен�

Таа ќе послужи како и Првата Дама за 12 години и 39 дена (Март 4, 1933 година, додека нејзиниот сопруг е смртта

Џејмс Spence (JSA) на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде с

Во целост : "многу ми е жал за долго одложување да одговори на вашето барање Ние нудиме автентични autographs &

Poling, бил Протестантски свештеник и беше еден од четири chaplains кој почина на одборот на војниците транспор

Scroll