Обновено
Жешка Застрелан Алатки Пчела Кадрава Виткање Железо 1 Инч

Жешка Застрелан Алатки Пчела Кадрава Виткање Железо 1 Инч

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1007.76

ЗА ПРОИЗВОДОТ : Ќе "пчела" толку мило што се слушнавме на оваа кора пчела-светла виткање железо!Ќе откриете тоа е добра алатка за израмнување на вашата коса до совршенство, создавање на убави кадрици и формирање кул-девојка бранови.Тоа значи дека секое влакно е рамномерно стилизирана врвот на совет.Косата е мека, блескава и сјајна.Благодарение на Нано Керамички Микро-Сјај за Обликување на Површината на барел создава ултра-мазна површина која snags помалку и овозможува на косата, да планирам без напор заедно стил површината.Ti=Титаниум овозможува дури и на топлината и издржливост под екстремни температура и е корозија-отпорни на стил и производи.Загрева брзо и топлина за обновување е инстант.Греење до 450 степени Целзиусови, можете да ги контролирате температурата со rheostat контрола, dial.Не е ни чудо стилисти претпочитаат наградуваниот Топла Алатки бренд!Една од најважните работи кои треба да се земат предвид при купување на виткање железо е квалитетот на барел.Разновидноста на топлина значи ова железо работи одлично на многу типови коса и текстури.Вие ќе бидете подготвени да навивам вашата коса, и подготвени сте сега!Нема потреба да се чека околу ова железо за да се добие топло!Благодарение на Топла Алатки " Пулс Технологија, железо, загрева брзо. Мека на Допир Рачка за удобно, сигурна потпора.Косата е мека, блескава и сјајна.Ceramic Ti Стил Површина : Керамички емитира далеку инфрацрвена топлина да се печат на косата cuticle и помагаат да се намали frizz.Моќен Пролет Притисокот да се одржи на косата.Што повеќе тоа останува топла и доследно—не извира или slowdowns додека сте стил на вашата коса.Напон : 110 V.Ti=Титаниум овозможува дури и на топлината и издржливост под екстремни температура и е корозија-отпорни на стил и производи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

53 кг Боја : Бела Капацитетот на Батеријата : 5200m Ah Оценет Напон : DC 5 V Моќност : 25 W 【USB Полнење】вграден во 520

Греење за секој тип на коса : го Изберат правото греење ниво за вашиот тип на коса.2 CMLCD боја : црвена screen Pro

【Автоматско Губење на Curler】виткање на Косата прачки е само костим за средна и долга коса.Нема потребнит

Оваа виткање железо е мал во големина.Без разлика дали патувате, работа или игра, тоа е лесен за носење, ш

Сигурен квалитет и потрајни.Нов начин на виткање на вашата коса ,за да ти даде нов начин на виткање на в�

Безопасен за Коса : Керамички глазура слој обезбедува повеќе за заштита и го намалува оштетувањето на к�

Нашите двојна изолација дизајн им помага на заштита на твоето лице и раце од било изгореници.Во споредб�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Барел коса curler создава супер долгот

Сигурен квалитет и потрајни.Сигурен квалитет и потрајни.Прецизност производство обезбедува стабилни п

❤Загрева Брзо : Овој мал виткање железо брзо се зголемува до својата максимална температура во 30 секунд

Со топлина отпорни ракавица, заштита од добивање повредени 360¡ãswivel мозок, не е лесно да се јазол на кабел

2во1 мултифункционален косата алатка која може да се прави косата и не пченка топло.Плуралитет на темпер

Против пролизгување рачка, многу лесно да се одржи за долго време.Произведени со материјал за трајни уп�

Можете да го земете со вас да добиете мазна фризура.Идеални за патување и семејна употреба.★Ќе имаат ра�

Сигурен квалитет и потрајни.Силен и издржлив и може да се користи за долго време.Таа ќе треба вашата кос�

❤ Автоматско виткање железо : косата е вовлечени во виткање соба, каде што е загреана и на време да се со�

Како да го Користите : 1.Фрли далеку виткање песна штета на вашата коса!Што го заслужуваат овој високотех

ДВОЈНО ТЕМПЕРАТУРА ОПЦИИ : виткање На косата железо е 180 ° C и 210 ° C, можете да изберете соодветна температ

Тоа во голема мера се намалува тежина и време на виткање на косата, а исто така обезбедува најубавата пл�

1.[Брза греење]професионалните турмалин керамички кофа загрева брзо,оставајќи ги непречено,голем сјај и

Scroll