Обновено
LIFVER Кујна Utensil Носителот Crock,Готвење Utensil со Маса-Заштита Плута Мат,5.2 x 6.5 инчи,Бела

LIFVER Кујна Utensil Носителот Crock,Готвење Utensil со Маса-Заштита Плута Мат,5.2 x 6.5 инчи,Бела

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

Складирање Резерви : ги чува Сите Ваши Секојдневни Прибор Essentials Како Лажици, Spatulas, Гранки, Whisks, Ножеви, стапчиња за јадење, Flatware Сетови, во Овој Utensil Канистер.LIFVER Ќе Остане Посветена на Оваа Идеја и да Продолжат да Произведуваат Прибор со Висок Квалитет и Креативност.Тоа добро го штити вашиот countertop или на маса.Мие и во машина за миење Садови Безбедно.Чувајте ги Сите на Вашите Садови на Едно Место, Додека Прави Вашата Кујна Изгледаат Уредно и Организирани.Направен Од Тешки Керамички.Дебела Заштитна Подлога База.Повеќе Функции.Голем Роденден Подароци за Жените.Ризик Бесплатно.На 6,5 инчи висок и 5.Идејата на LIFVER е Пренесување на Живеење Идеја за Здравство, Интерес, и Висок Квалитет на Клиенти.И тоа е погоден за свадби или housewarming подароци.Додадете еден убав допир за да се избегне бучавата предизвикана од триењето.Купи тоа сега без ризик, ние сме сигурни дека ќе љубов оваа симпатична utensil носител, ако не сте задоволни од тоа за која било причина, контактирајте со нас за кавга-бесплатно целосна наплата.Оваа utensil caddy е комбинација на практичност и естетика.Идеална Големина.Најдобар Подарок : Тоа го Прави Одличен Подарок за Свадба на Божиќ ноќ на Вештерките Денот на Вљубените, и Модерната Симпатична Дизајн Ќе се Надополнуваат Било Кујна Украси.Оваа плута дното е дизајниран да не се лизга и анти-нула.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Функционална & Достапни : Подигнете вашата работа област е естетски со Zulay Кујна Utensil Crock.Чувајте ги вашит

Доаѓа во две бои : црна и бела.Заострените облик овозможува убава презентации и минимална храна отпад.Пр

Погоден за различни декорација стилови, едноставни и стилски, убава и практична.Исклучителна изработка

ФОРМА & ФУНКЦИЈА : Повеќето големи носители направи да се жртвува функционалност за стил, но не и оваа ед�

Димензии : 6.69" x 5.51" x 7.48".Добар за Одржување на Прибор за Готвење & Алатки.Застане да се Одржи Таблет или па�

UTENSIL CROCK : Оваа шармантна utensil носител е совршен за чување на вашите омилени готвење алатки на раката кога

Керамички Кујна Utensil Носителот Crock : Нашата гроздобер utensil носителот crock е декоративен и функционален реш

ЕКСТРА ГОЛЕМИ МАТ ЦРНО Совршени за нерѓосувачки челик, дрвени, метални, силикони кујнски прибор и готве

Scroll