Обновено
TECNOMED Neoprene Ez Пот Половината Тример за Мажи & Жени | Премиум Половината Тренер Сауна Костум

TECNOMED Neoprene Ez Пот Половината Тример за Мажи & Жени | Премиум Половината Тренер Сауна Костум

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Ayuda на definir ла cintura y controlar ел стомакот mientras realizas una rutina де entrenamiento о лас actividades diarias.Fajas colombianas за салата или дома тренингот за промовирање на мажите и жените, здравјето, додека да се биде најдобар пот бенд половината тренер за жени или мажи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ЗДРАВИ МАСТИ ГОРЕЊЕ : Нашиот стомак об

[Невидливи Заврши Половината Тренер Лента] Shapewear може да го израмните стомакот, намалување на половинат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Половината тример појас е ултралесни

【Soft & Удобно】ЗА СИТЕ ОБЛИЦИ & ГОЛЕМИНИ Cinches половината 57 инчи далеку во едно трепкање.Една големина одг�

На тример е мрежа на внатрешна обвивка не само што се одвратат влага апсорпција, но, исто така, ја ограни�

❤Удобен за Носење во текот на целиот Ден❤Нашите половината тренер е направен од 100% neoprene композитни тка

【Мултифункција】 : За пациенти со половината повреди, употребата на половината завој заврши може да им �

Совршена како подарок за себе, семејството и пријателите!Професионална Услуга Ако имате било какви пра�

Ние дизајниравме овие тело скулптори со врвка околу твојот појас за повеќе поддршка, додека да се канди�

Не го изложувајте на сонце, присилува надвор, спин сува или машина за миење.Исплакнете со чиста вода и ви

Магнет за нега, 12 Гаус магнети производство на магнетното поле се потребни од страна на човечкото тело Т

Додека половината тренер е прилагодлив компресија овозможува тоа контура на било телото крива.Совршен�

Ние дизајниравме овие тело скулптори со врвка околу твојот појас за повеќе поддршка, додека да се канди�

Направени на квалитетот neoprene, нежна и мека, еластична и удобен за носење.Ограничување на половината и ги

Можете да додадете неколку капки слабо алкална перење решение и натопете го во вода за околу 3 минути.На�

Доволно количество : пакетот содржи 2 парчиња половината тренер појаси, кои може да навивам вашиот стома

【 Невидливи Заврши Половината Тренер Лента】Половината cincher стомак појас е 3m долго,кој може да гарантир

Препорачливо е да се мијат овие СТОМАК КОНТРОЛА тело shaper по секоја употреба, особено после вежбањето.Пр�

Кога се носи за време на вежбање,на компресија стимулира топлинска активност во вашиот јадро што се зго�

Кука и Јамка затворање.СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА ГУБЕЊЕ На ТЕЖИНАТА : мажите половината тример појас, со с

Drawstring затворање.Чорапи jumpsuits, високи чорапи, жените чорапи, топли чорапи, топли чорапи за жените зимскат�

Мека опфатени работ нема да предизвика болка на вашата страна 100% латекс промовира пот повеќе од 3 пати, м

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат

Scroll