Обновено
Surge Protector Моќ Лента, ALESTOR Продолжување Кабелот со 12 Места и 4 USB Порти, 6 Ft Кабелот за Напојување, 2700 Joules, ETL Наведени, Црна

Surge Protector Моќ Лента, ALESTOR Продолжување Кабелот со 12 Места и 4 USB Порти, 6 Ft Кабелот за Напојување,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Мулти Функција Моќ Лента : Моќ лента surge protector со 12 AC места 60 HZ Max.Актуелни : 15 A Max.Моќ Оценка : 1875 W USB Порта Излез : DC 5 V, Вкупно 3.4 Со Пренапонска Заштита Оценка : 2700 Joules Cord Должина : 6 Стапки; Item Димензии : 10.1*3.8*1.2 во; Пакет листа : 1 x Surge Protector Моќ Лента со usb Порт 1 x упатството 1 x Хартија Кутија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

13 A 10 M Кабел свиткани околу еден калем 4 штекерите (подножјата).Термички отсечени спречува оптоварување.�

Овие обврзувачки мислења се направени од високо квалитетни алуминиумски на добра електрична спроводли

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Моќ извира покриени од

Ако производот не работи правилно во краток рок, ве молиме контактирајте со нас за замена.Моќ извира пок

✔ Да ги СОБЕРЕ сите биро grommet дупки 3.15" во дијаметар.Извртениво надворешниот прстен брави моќ grommet цврст�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Можете да ја проширите компјутер моќ се префрлиш на Десктоп 1.2 метри должина е доволно за да можете да ја

【Спецификација на производот】 Ова е поднапон switch модул се користи за да го исклучите моќта на resistive опт

Карактеристики : 6 места Пренапонска заштита : 540 Joules EMI / RFI заштита : 40d B Интегрирани преоптоварување resettab

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Обезбедува сите потребни инсталација на алатки за влакна подготовка на 250 micron или 900 micron влакна за да бид

EАјкула ДОО 3Излез surge protector со 6нога кабелот идеален за highend дома опрема и професионална workstations 3Портен USB

Повеќе Штекер Ѕиден Приклучок : 12 AC места со 1680 J Surge protector ѕид, 15 A Сегашната Граница вклучите, Безбедноста

Адаптер за LED светлата ленти.Се прилагодува 12 V DC LED светлата ленти да AC 110 V.Ги содржи сите потребни состој

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Стегачот планината моќ лента е направен од пламенretardant ABS пластика, со ETL Сертификација, во согласност со

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тоа е стилски, супер силни и издржливи.Направени за уреди со 3.5 мм (1 / 8 инчи

Број на модел : RS350 D4 T01 Сликите се земени во вид, ве молиме проверете и споредба на модели како што е прика

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Број на Места : 3 места.Максимална Amperage : 13 засилувачи.Изолација Материјал : ПВЦ.Број на Проводници : 3...

Применливи за обичните семејства, барови, хотели, фирми, на продавници, мали фабрики, итн.Опис : Овој прои

100 W 12 V 8.5 НА 110240 V Префрлување напојување за LED лента на светлина.Прекинувач за напојување, конвертирате AC

Моќ Лента со USB порти Полнење преку USB порти може да интелигентно ја полните вашата usb уреди (Bluetooth звучни

【10ВОЕДНО】 ombines функциите на полнење преку USB порти, 8 AC места и телефонски носителот , носи дополнителна

Scroll