Обновено
URATOT 6 Pack Атмосфера Куче Кошула Мека Миленичиња Облека Кутре Облека Куче Празно Т-Маица за Мали Puppies, Кучиња, и Други домашни Миленици, Големи

URATOT 6 Pack Атмосфера Куче Кошула Мека Миленичиња Облека Кутре Облека Куче Празно Т-Маица за Мали Puppies,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Пакетот вклучува : ќе добиете 6 милениче маици на 6 видови на бои, имено езеро сино, каки, жолта, светло виолетова, розова и црвена; можете да изберете различни бои accoding да вашата симпатија и промена на стилот.Големина : куче маици се во големи димензии, а градите обемот мерки 17.9 инчи/ 48 cm, назад должина 13.4 инчи/ 32 см и вратот обемот 13.8 инчи/ 33 cm; ако големината на вашето куче е помеѓу две големини, а потоа изберете еден поголем.Материјал : ние усвојување на високо квалитетни полиестер и памук да се направи pet apparels така што вашите домашни миленици може да се носат во удобен начин и да се движат без никакви ограничувања и кошули се еластичен и лесно да се чисти.Appliable околност : вашите домашни миленици може да носат маици во разни прилики, без разлика дома или надвор; може да се стави на маици на вашиот кучиња кога се присутни партии и церемонии за да се подобри среќна атмосфера.Класичен стил : куче кошули се меки и во чиста бои и класични стилови, што значи дека тие се едноставни изглед, но не е лесно да се застарени.Спецификација : Материјал : Полиестер и cotton Quantity : 6 Size : Градите обемот : 17.9 инчи/ 48 cm Back должина : 13.4 инчи/ 32 см Вратот обемот : 13.8 инчи/ 33 cm Package вклучува : 1 x Жолто куче shirt1 x Црвени куче shirt1 x Розова куче shirt1 x Светло виолетова куче shirt1 x Каки куче shirt1 x Езеро сино куче кошула.

Повеќе детали

Material:
Polyester and cotton
Quantity:
6
Chest circumference:
17.9 inches/ 48 cm
Back length:
13.4 inches/ 32 cm
Neck circumference:
13.8 inches/ 33 cm
Package includes:
1 x Yellow dog shirt :
1 x Red dog shirt :
1 x Pink dog shirt :
1 x Light purple dog shirt :
1 x Khaki dog shirt :
1 x Lake blue dog shirt :

Слични производи во категоријата

Миленичиња облека стил : други.Боја класификација : црвениот плоштад, зелен квадрат, жолт квадрат.Милени

Куче шарени маици се изработени од 95% памук и 5% polyster,ова мека удобен и дише материјал ќе им помогне на нив

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Спортски Облека.Големина Вредност : Мали.Од Бренд : Nike.Земја На По�

Хавајски Tshirt : една големина одговара на повеќето, големината на јака е 36 см / 14.Може да биде машина за из�

Мачка Шарени TShirtОва куче облека дизајн класично зелена шарени кој изгледа класичен и елегантен, нека ва

Ако Ги Купите Овој Објект Во Друга Продавница, Ние Не Нудиме Било ПоПродажбата На Услугата.♥ Ако имате б

Се намали високото во стомакот за лесно медиокритет паузи.ТОПЛО СОВЕТИ : .Ве молиме мерки на големини ка�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 88% Полиестер, 12% Elastane.Увезени.Копче зат

Кучето може да се несоодветни кога носат облека во прв пат, ќе треба да ги поттикнат со зборување и однес

Премиум Спортски Tees за Мажи во најголемиот Дел Пакет.Прекрасен подарок за семејството и пријателите ко�

✿медицинска сестра се облекуваат за жени доилки lactating градник испорака gown за во болница породилно поја�

93% Полиестер, 7% Spandex.Проверете ја големината на табелата на третата слика да изберете соодветна големина

Изработени од памук ткаенини, мека и истегнување.Едноставен дизајн со polka точка и plaid шема печатени во це

Користат најниската (најкул) пареа амбиент, во текот на целиот кошула, обично означени "ВОЛНА".Дамките : д

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Розова Куче Резервоарот, 2 XL Хедер Сива.Кристал куче тмаица за големи и м�

90% Полиестер, 10% Spandex.Брзсува ткаенина со супериорен breathability ви помага да го одржувате вие свежи и суви.По�

1 * Tees.Мека и еластична.Вентилација,Абсорбента, wicking, брзо сушење, удобно.Дополнителни линии на облеката, �

Scroll