Обновено
Напојување ADP-300CR Замена Единица за Sony Play Station 4 PS4 ПРО CUH-7115

Напојување ADP-300CR Замена Единица за Sony Play Station 4 PS4 ПРО CUH-7115

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2385.84

Ова напојување единица ADP-300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП.Ова напојување единица ADP-300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП.Влезен напон : 100-240 V 50 / 60 Hz Излез Напон : +12 V 16 A.Направени од високо квалитетен материјал, тоа е погоден за носене, отпорен на корозија, издржливи.Пакет се Вклучени : 1*Напојување Адаптер за Sony ps4. Спецификација : 1)Направени од високо квалитетен материјал, тоа е погоден за носене, отпорен на корозија, издржливи. 2)Компактна големина, целосно запечатени, се насочат, лесно да се носат. 3)Ова напојување единица ADP-300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП. 4)Тоа е тестирана во многу добра работна состојба. 5)Професионална инсталација е препорачливо.Спецификации : Модел : ADP-300 CR Погоден : за Play Station 4 PS4 Про CUH-7015 B / CUH-7115 Напојување Влезен напон : 100-240 V 50 / 60 Hz Излез Напон : +12 V 16 A Максимална Големина : Прибл. 27.3 * 11.6 * 11.6 cm / 10.7 * 4.6 * 4.6 во Тежина : Околу. 649g Пакет Листа : 1 * Напојување.

Повеќе детали

1)Made of high quality material, it is wearable, corrosion resistant, durable. :
2)Compact size, full sealed, streamline, easy to carry. :
3)This power supply unit ADP-300CR is special for Sony PS4, PRO. :
4)It has been tested in very good working condition. :
5)Professional installation is highly recommended. :
Specifications:
Model:
ADP-300CR
Suitable:
for PlayStation 4 PS4 Pro CUH-7015B / CUH-7115 Power Supply
Input voltage:
100-240V 50 / 60Hz
Output Voltage:
+12V 16A
Maximum Size:
Approx. 27.3 * 11.6 * 11.6 cm / 10.7 * 4.6 * 4.6 in
Weight:
Approx. 649g
Package List:
1 * Power Supply.

Слични производи во категоријата

[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Директни PlugIn инсталација, сите Hi Sport течност за миење пумпа се лесно да биде замен

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

★【МАТЕРИЈАЛ】Направени од neoprene материјал, кој е лесен и comfortabel, тоа е добро за не ' рѓосувачки челик и пл�

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензи

Лесно Да се DIY : табела coasters направени на погусти lycra крпа, со мазна на допир, кои лесно можат да печатите ф

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

3.7 V 2000m Ah Liion Replacemen Батеријата 99cm USB Кабел.Тоа погоден за PS4 Безжичен Контролер.Форма Боја : Сива Материјал

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

2x Пушеле Леќа.Fitment Резервни 2" Пред 1157 пак сигнал светлина универзална одговара за Харли 2" куршум стил се

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Шише шприц приклучоците имаат теми кои форма течењеслободен печат со шише обезбедување не течни се пот�

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

Scroll