Обновено
Џексон 48100037155 Вентил, 1/2, 8210G094Hw, 120/60, 9 Висината, 9 Ширина, 7 Должина

Џексон 48100037155 Вентил, 1/2, 8210G094Hw, 120/60, 9 Висината, 9 Ширина, 7 Должина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5592.48

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 9.0" (W) x 9.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Џексон 48100037155 Вентил, 1/2", 8210 G094 Hw, 120/60 Џексон е производител на комерцијални јадење машини за службата за храна индустрија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински оем замена дел.Џексон е производител на комерцијални јадење машини за службата за храна инду�

Вистински ОЕМ замена дел.Fagor индустриски нуди индустриска опрема за колективно угостителство печки, го�

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински ОЕМ замена дел.Stero беше основана над 60години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и пр

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински оем замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински ОЕМ замена дел.Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да н

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински ОЕМ замена дел.Fagor индустриски нуди индустриска опрема за колективно угостителство печки, го�

Вистински ОЕМ замена дел.Insinger Машина Компанија е на водечките работ на комерцијални машина за миење сад

Тип На Производ : Машина За Миење Садови.Објектот Пакет Димензии : 7.0 " L X6.0 " W X24.0 " H Точка Пакет Тежина : 5.1 Lb

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 9 H x 5 L x 6 W (инчи).Пакет Тежина : 0.4 фунти.Земја на Потекло : сад.Џек

После 10 секунди од висока фреквенција на вибрации на отстранување, 20 секунди на аеробик пука чистење, 20 �

Вистински ОЕМ замена дел.Во пејач Машина Компанија е на водечките работ на комерцијални машина за миење

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 7.0 "L X 18.0" W X 24.0 " Х Земја На Потекло : Германија.П�

Вистински ОЕМ замена дел.Џексон е производител на комерцијални јадење машини за службата за храна инду�

Scroll