Обновено
2 Парчиња Хавајски Куче Т-Маица Кокос Дрво Милениче Кошула Лето Куче на Плажа Камп Облека за Мали и Средни домашни Миленици Мачки и Кучиња Одмор Секојдневно Носење,

2 Парчиња Хавајски Куче Т-Маица Кокос Дрво Милениче Кошула Лето Куче на Плажа Камп Облека за Мали и Средни домашни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

Дише и удобно : хавајски куче shirt е направен од полиестер материјал со добра изработка, мека на допир, дише и издржливи, со удобен носи искуство за домашни миленици.Одговара на повеќето домашни миленици : Хавајски кокос дрво куче кошула доаѓа во L големина, одговара на повеќето мали и средни домашни миленици како мачки и кучиња; ве Молиме потврдете големината на табелата пред да купите.Хавајски вибрации : печатени со кокос дрво и цвет, комбинирање на класична боја, миленичиња маици се полни на Хавајски одмор и вибрации, кул и убава, изработка на домашни миленици поставен и око-фаќање, со добро расположение да милениче чувари и други.Лесно да се носат : куче камп одмор кошули е пораби со копчиња, погодно да се облекуваат за домашни миленици и полетување, нема потреба да се грижите дека домашните миленици ќе се караше. 2 Бои : пакетот содржи 2 парчиња хавајски милениче кошули во различни бои, вклучувајќи ги и сина и бела, доволно количество да се носат и да го замени; Убави подароци за семејства или пријатели кои се бават со домашни миленици.Направи миленичиња стилски : Со Хавајски елементи, кокос дрво куче кошули се полни на одмор вибрации, лесно може да донесе добро расположение на луѓето и да се направи миленичиња стилски.Се вклопи во повеќето случаи : Дојде и се облекуваат миленици со Хавајски милениче кошули и да ги однесе за да одат на одмор, одат на плажа, да учествуваат различни партии или натпревар за убавина, привлече внимание на другите луѓе.

Повеќе детали

Materials:
polyester
Size chart:
Size:
X:
S:
M:
L:
XL:
XXL:
Package includes:
2 x Hawaiian dog T-shirt :
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color may be a little different from the picture's. :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. :

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Руно.Патент затворање.Машина За Миење

Големина : куче обични маици изврши и во еластичност, која ќе одговара на вашите миленици удобно без што

Mesh.Кул ЛетоНаправени од дише мрежа материјал кој може ефикасно се апсорбираат потта на домашно миленич�

S големина Назад должина : 26cm Биста прилагодливи опсег : 3648cm.М големина Назад должина : 32cm Биста прилагодл

Облека големина : вратот обем е за 32 cm / 12.6 инчен, градите турнеја е околу 49 cm / 19.2 инчен, а на задната стра�

Мачка Шарени TShirtОва куче облека дизајн класично зелена шарени кој изгледа класичен и елегантен, нека ва

Миленичиња облека стил : други.Боја класификација : црвениот плоштад, зелен квадрат, жолт квадрат.Милени

Функција & Фитинг : .Thumbholes ракави задржи вашиот ракавите од лизгање нагоре.Топло & Дише : произведен е од м

Пакет вклучувајќи : 2 пакет Лето куче sweatshirt кошули за мали, средни и големи кучиња момче Погоден за домаш�

Ние брод од Кинески магацин, тоа usualy трае 1020 дена или помалку ✿породилно резервоарот блузи, за жени со в�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 90% Полиестер, 10% Spandex.Патент затворање.�

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Розова Куче Резервоарот, 2 XL Хедер Сива.Кристал куче тмаица за големи и м�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 88% Полиестер, 12% Elastane.Увезени.Копче зат

91% Полиестер / 9% Spandex.Увезени.Патент затворање.OmniТоплина термички рефлексивни.OmniФитил влага управување.�

90% Полиестер, 10% Spandex.Брзсува ткаенина со супериорен breathability ви помага да го одржувате вие свежи и суви.По�

Scroll