Обновено
Dixon WDH25BK50KAS Нитрилна Црна Црево Заедно MxF NPSH Краток месо тело Спојки, 200 psi, 50' Должина, 2.5 ID

Dixon WDH25BK50KAS Нитрилна Црна Црево Заедно MxF NPSH Краток месо тело Спојки, 200 psi, 50' Должина, 2.5 ID

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 12093.60

Нитрилна Мијат надолу Црево.Црево ID 2-1/2".Спојување Тип NPSH Женски & Машки Кралот Краток месо тело Спојка.Работен Притисок 200 PSI.Нитрилна Мијат надолу Црево.Идеален за индустриски, земјоделски и градежни мијат надолу и празнење апликации.Карактеристики : Отпорни на временските услови и триење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Внатре Дијаметар : 0.46".Може да се користи за coolant, вода, воздух и апликации.Одобрени за морски апликации.Г�

500# Единствен Јакна Сите Полиестер Оган Црево.Црево ID 11 / 2".Uncoupled.Работен Притисок 225 PSI 500# Единствен Јакна

Шумарство Оган Црево НеПлачејќи 1.5 Инчен Црево Големина 50 Метри.NPSH Тема 11 / 2" X 50' ЖОЛТА IMPREG ШУМАРСТВО ЦРЕВ

Нашите флексибилни црева е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик плетенка црево, мазна и н

Премиум Црвен ПВЦ Цевка и да го Покрие.Две спирала plies и надолжни синтетички глас засилување.Двојно Здру

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 98108460 Објектот Пакет Димензија : 14.5" L x 14.5" W x 3.0" H...

Тип : туш црево.Материјал : 'Рѓа Слободни Нерѓосувачки Челик.Одговараат за замена туш црево.Должина : 1 Ме�

[Материјал] Направен од 100% сосема нов, висококвалитетни материјали [Заштитата на животната средина] На ц

Лесен, лесен за ракување.Флексибилни и kinkслободни.Полипропилен Материјал.Земја на потекло : сад 5 / 8" ID x 10

U.a V како и временските отпорни.Одлична ладното време флексибилност.Лесно повторно да се извиткани по уп

Засилен ЛежешеРамни ПВЦ.Карактеристики балансирана полиестер предиво спирала заврши, лонгитудинални,

Scroll