Обновено
Свежо Шеќер Хидратантен Усна Комплет - Напредно Терапија, Мед, Роза, Икона, Petal, Нане Раш

Свежо Шеќер Хидратантен Усна Комплет - Напредно Терапија, Мед, Роза, Икона, Petal, Нане Раш

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 864.00

МИНИ УСНА ТРЕТМАНИ : Ова 6-парче сет на фан-омилени усна министерствата се сигурни да се молам на усна љубовник таму, од ОИ третман на нане и боја, овој сет го доби.СИТЕ-ДЕН на ВЛАГА : Шеќер Напредни Терапија Третман Lip Balm е интензивна lip balm дека moisturizes екстра суви усни за 24 часа, и е клинички докажано за поправка на изгледот на оштетени усни.ХИДРАТАНТЕН : Сите усна balms во овој сет содржи Шеќер кој е научно докажано дека имаат долга-трајни хидратантен ефект, додека климатизација, негување, и омекнување.СУПТИЛНА БОЈА : Мед, Роза, Petal, и Иконата Lip Balm третмани за да можете да го прилагодите вашиот изглед.Лизгајте еднаш за навестување на боја или повеќе за buildable боја.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : акрилните усна balms, исто така, нуди суштинско значење за заштита од сонце со SPF 15 за да се задржи вашите усни заштитени од штетните УВ зраци.FRESHSugar Хидратантен Усна Kit This поставите има голем број на мини усна третмани, вклучувајќи најдобро продаван Шеќер Напредни Терапија и Шеќер Розе.Плус, тоа карактеристики Шеќер Иконата за храбар црвена сенка и Шеќер Нане Раш за излив на ментолот свежина и хидратација.Оваа калај се рециклираат (ве молиме рециклирајте според локалните насоки) & еднократно.Сет содржи : Шеќер Нане Раш Freshening Усна Третман : 2.2 g Sugar Икона Lip Balm Сончање SPF 15 : 2.2 g Sugar Мед Lip Balm Сончање SPF 15 : 2.2 g Sugar Розе Lip Balm Сончање SPF 15 : 2.2 g Sugar Petal Lip Balm Сончање SPF 15 : 2.2 g Sugar Напредни Терапија Третман Lip Balm : 2.2 g How на Употреба : се Применува за усни во текот на денот како што е потребно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ова е длабоко, негување на растителна основа усна со крем текстура.Само еден удар на оваа климатизација,

Интензивно moisturising и негување на balm за многу сува кожа на лицето, усните и телото.Помага да се подобри тек

КАМЕЛИЈА : На emollient слој на чиста класика розова.ДЕБЕЛИЧКА & СОВРШЕН : Poutусовршување на третман збогатени

Масло Отпорни На Хартија Бариера.Притисни До Дното.Лесно Се Применуваат Сопствени Етикети.Екопријател�

COLORSHIFT BALM ЗА СОПСТВЕНИ УСНА НЕГА : Нашата Трошка Balm карактеристики бојапромена прашувам формула која што

Крајната усна климатизација третман.Луксузен свилен lip balm која остава усни хидрирани, мека и сјајна дод�

Основни стап lip balm висок сјај стапlip balm третман кој ја зголемува природната боја на усните додека нудат �

✅ ХЕРОЈ СОСТОЈКА : Витамин C : помага да се зголеми зрачења, дури и тонот на кожата, и да се заштити против

Драматична голи мат со кафеава полугласно дека ќе комплимент нешто што се носат, насекаде.Пробајте го о�

Омекнува, moisturizes и штити подсечен усни 24 часовна влажност.Најдобрите Ingedients : Ние се стремиме да се корист

БЕЗБЕДНИ И НЕИРИТИРАЧКИ : На lip balm цевка е екстракција на четири усна состојки за нега, вклучувајќи цреша

Lip Balm : Густа и нежна текстура, лесни и меки се вклопува рамномерно.Ефикасност : Тоа можат ефикасно да го н

Изберете ја вашата омилена нијанса на Crayola розова – секој lip balm карактеристики на една од вашите омилени

Витамин Е усна клима уред е наменет за третман, кои омекнува, smoothes и се грижи за ранливи на кожата.Познат�

Две стапчиња омекне и заштита на вашите усни, оставајќи ги поубави и пожелно.Тие ја напушти вкусна стапи

Таа доаѓа во 3 уникатен вкусови дека вашите деца сигурно ќе љубов.ИЗБРАНИ ПРЕТРУПАН ВКУСОВИ Овие неверо

(1) Усна Smackers 4pc Lip Balm Калај Сет.Starburst Вкусови : Јагода, Цреша, Киви, Диња Манго, Портокал.Празник Издание.Жол

ДОБИЕТЕ УБАВА POUT го Подобрува изгледот на усните, заклучување на влага и додавање навестување на боја з

Scroll