Обновено
MoKo Голем Капацитет Молив Пенкало Случај, Голем Капацитет за Складирање Торба Торбичка Кутија, Канцелариски Организатор со Патентите за Статистика/Училиште Матери

MoKo Голем Капацитет Молив Пенкало Случај, Голем Капацитет за Складирање Торба Торбичка Кутија, Канцелариски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

Специјално дизајнирани за Молив/ пенкало и канцелариски прибор.Убав подарок за вашите пријатели, колеги и соученици!.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Донесува квалитет платно ткаенина и најлон покривачки материјали, удобни, меки и компактен и лесен за чистење.ШИРОКО АПЛИКАЦИИ : Погоден за канцеларија, патување назад на училиште за резерви, и други додатоци, тоа исто така може да се користи како монета кеси или козметички кеси.Тешки-должност платно материјал надворешност, и мека внатрешна соочи се заштити вашиот пишување прибор од шок, гребнатини, нечистотија, и депонија.Случајот продавници секој тип на маркерот, highlighter, и sharpie, и може да се одржи многу пишување прибор Таа, исто така доаѓа со предниот џеб за вашиот телефон, калкулатор или било кој друг, и покрај многу прегради, тоа е сепак компактен и лесен за носење.ИНТЕЛИГЕНТНИ кога се отвори, ќе ви обезбеди повеќе простор за складирање до 50 пенкала/моливи и други мали алатки.Еластична Ремени обезбедување на вашиот Пенкало/Молив и додатоци со целосна заштита.Тоа е длабока и цврста, но тоа е уште лесни со двојно патент кој работи околу врвот на страни.МАЗНА ПАТЕНТ : Со силна & трајни патент, лесно да се затвори и да се отвори, безбедно да го заштитите вашиот канцелариски или алатки од кои спаѓаат надвор.MESH ЏЕБОВИ : Вгради мрежа џебовите ви овозможи да ги чувате мали додатоци, како што се гуми, леплива забелешка и така натаму.Елиминирање на нередот и хаосот тука, што го прави хармоничен опција за сите видови на стручни лица.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

▲ Тестирани Пред Се На Продажба ▲Лесна Инсталација.Тоа би можело да правилно го замени на оригинални д�

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

Лесно Да се DIY : табела coasters направени на погусти lycra крпа, со мазна на допир, кои лесно можат да печатите ф

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Оваа џеб големина прашувам ви овозможува да печатите fullcolor лепливаназад фотографии во еден момент—и ре

【XBOX ЕДНА БАТЕРИЈА на】Xbox Една батерија пак нека yousay збогум на АА батерии!Со Xbox Еден контролер полначот с

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

ОДЛИЧНО ТЕЛО УМЕТНОСТ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА, ДЕВОЈКИ, ДЕВОЈКИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ.Може да не б�

46"Прачка Должина : 125mm / 4.Опис на German Labs Менгеме 3 Zinken Kolbenbecherhalter Klemmhalter Gummibeschichtete Прст öffnet бис zu 53 мм Durchmesser

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

Столче Покрие материјал : Полиестер.Столче Покрие боја : Мешани Бои.Столче Покрие големина : 47.5*49.5*79.5 cm.На

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

Scroll