Обновено
CYP Kraft Плоштадот Без Круг Прозорец Сапун Кутија - Домашен Сапун Пакување - Сапун Одлуки Материјали - Рециклирани Материјали - Направен во САД! - 50 Пакет

CYP Kraft Плоштадот Без Круг Прозорец Сапун Кутија - Домашен Сапун Пакување - Сапун Одлуки Материјали -

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

1 Парче Кутија - се Отвора на Краток Страна (Одговара на Сапуни ПОД 3" x 3").Направени во САД со 100% од Рециклираната Хартија.Кутија ќе пристигне рамна и е лесно да се стави заедно.Kraft боја од внатре и од надвор.Мерења : 3 1/16" x 1.3438" x 3 1/16".Оваа Kraft кутија без прозорецот ви овозможува да ги красат или етикета како сакате!Совршен за вашиот 3" квадрат или круг сапун бар.Убава Kraft Боја на Внатрешноста & Out Мерења : 3 1/16" x 1.3438" x 3 1/16" Сапун кутија се рециклираат.Убава Kraft Боја на Внатрешноста & Out Кутија ќе пристигне рамна и е лесно да се стави заедно.Кутија ќе се вклопи во круг и квадрат сапуни кои не се поголеми од 3" x 3" се Препорачува Сапун Калапи : Crafter Избор Круг Основните Силиконски Калап 1602 Crafter Изборот на Плоштадот Основните Силиконски Калап 1605 Земја На Потекло : сад Корисни Информации за Производот : Висина : 3.0625" Должина : 3.0625" Ширина : 1.3438" Сапун кутии за домашен сапун одлуки за барови на сапун.Одговара на Crafter избор мувла калапи кутија.Crafter избор најголемиот дел пакет пакет.Обичен kraft или бел картон трговија на големо плоштадот круг не прозорец направени со користење на рециклираната хартија за вашиот сапун правење на резерви.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Меки силиконски има долг животен век, добра еластичност, анти‑kinking деформација, сигурен и безбеден, вис�

Издржливи свеќа калапи може да се користи повеќе пати, лесен за употреба и чиста.Со мазни дизајн во внат�

Употреба : Gnome Мувла може да се користи за декорација на вашата кујна, или можете да ги користите за да се

Hamsa страна на фауима lot: фауима е ќерка на пророкот мухамед, исто така, таа е божица на месечината во арапс

Направени од добри квалитетни материјали со висока цврстина.Оптимизиран материјали, цврсти и трајни пр

Пакет вклучуваат 1 парче мувла.Оваа мувла вообичаено се користи за да се направи сапун, свеќа, смола, сол

Употреба : За ветер свири pendant, дома декорација, DIY занаети одлуки, итн.Направен од силикон, екопријателск

★Материјал : професионална квалитет на храна одделение силиконски.нема чуден мирис.перат и еднократно.

Тип На Производ : Риболов Кука.Објектот Пакет Димензии : 10.16 L X 3.302 W X 3.302 H (Cm).Земја На Потекло : Кина.Објект�

Безбедна Храна Одделение Материјали : Сите наши силиконски калапи се направени од 100% чист, професионалн

Лесно да се Ослободите : флексибилен силикони љубов мачка шепа сијалица правење на калапот е лесно да се

Мермер Сапун Wrappers : 9 стилови сапун wrappers печатени со мермер шема.Овие навистина се облекуваат домашен са�

СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ ладно процес калап сапун е направен од висококвалитет со силиконска, која е храна од�

【Широк Апликации】Многу корисна алатка за правење на сапун, исто така, може да се намали свеќа, торта, мр

Совршен за вас и вашето семејство DIY заедно.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да н

Ако имате било какви прашања за користењето на мувла, pls ве молиме контактирајте со нас директно , тоа ќе

★【Мала Топка Дизајн】 : мувла е составен од мали топчиња и изгледа многу симпатично.Без разлика дали то�

Храна, сапун, восок, гипс, и смола 24 Празнина Флексибилни Силиконски Калап.Мерки : 1 во 1 / 4.Долго, во 1 / 2.Шир

ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА Сапун Големина : Сапун 8*7.5*12cm, Сапун Тежина : 220g.БЕЗБЕДНА ХРАНАОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ Сит

Пакет вклучуваат 1 парче мувла.Оваа мувла вообичаено се користи за да се направи рачно изработени сапун,

Тоа е добар избор за да се направи ноќта на вештерките свеќи дома или да креирате смола процесот, можете

Scroll