Обновено
USB Numpad, Plug & Play Преносни Нумеричката Тастатура, 19-Клуч за 10 Милиони Кликања за Финансиска Пресметка Победи, iOS Office Home

USB Numpad, Plug & Play Преносни Нумеричката Тастатура, 19-Клуч за 10 Милиони Кликања за Финансиска Пресметка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 522.96

Механички Допир Чувство - Дава механички допир чувство. 3-Боја Дишење Lights - мини тастатурата трепка различни бои кога пишувате да го направите да изгледа многу кул.Преносни - Мини димензии и мала тежина ќе ви овозможи да се носат за да се насекаде сакате. 19-USB клуч Нумеричката Тастатура - ви Помага да внесување броеви повеќе погодно и повеќе директно.Plug and Play - да Го поддржува plug and play без возач потребен.Опис : Овој Usb Нумеричката Тастатура Помага Да Се Поедностави Текст Работа На Огромни Количини На Податоци За Да Се Направи Внесување На Податоците Порелаксирана.Уникатен Дизајн Ви Дава Механички Допир Чувство.Исто Така, Usb Numpad Трепка Различни Бои Кога Пишување, Што Го Прави Да Изгледа Толку Кул, И Дури И Ладилникот Во Текот На Ноќта.Карактеристики : 19-Usb Клуч Нумеричката Тастатура Ви Помага Внесување Броеви Повеќе Погодно И Повеќе Директно.Механички Допир Чувство Дава Механички Допир Чувство. 3-Боја Дишење Светла Мини Тастатурата Трепка Различни Бои Кога Пишувате Да Го Направите Да Изгледа Многу Кул.Plug And Play Го Поддржува Plug And Play Без Возач Потребен.Преносни Мини Димензии И Мала Тежина Ќе Ви Овозможи Да Се Носат За Да Се Насекаде Сакате.Спецификации : Тип На Производ : Usb Нумерички Keypad Connection : Usb Cable Plug И Играат : Support Keys Број : 19 Keys Touch Чувство : Механички Допир Feeling3-Боја : Support Waterproof : Support Plug И Играат : Support Suitable Систем : За Microsoft, Андроид, Imac Systems Package Големина : Прибл. 18 * 11.5 * 4 Cm/ 7.09 * 4.53 * 1.57 In Package Тежина : 196 GPackage Листа : 1 * Usb Numpad1 * Прирачник за Корисникот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

5 или понова / Windows 7, 8, 10 / Андроид 5.)Бројот тастатура е одлична за оние кои работат на работни листови, см

0, што пренесува 5 Gbps во секунда и е компатибилен со голем број на уреди.Типc до typec јавните податоци линиј�

производ функција X Режа лифт копче за изградба,удобно Боја : Црна производи тежина : 170 GR Тастатурата гол

Погоден за банкарскиот, финансискиот хартии од вредност, бизнис работници.Притискање на FN+ + за зголемув

Компатибилен со Windows 2000, Windows Millennium Edition, за Windows XP, Windows 7 / 8 / 9 / 10 за LINUX, за Android и за IOS, итн.Опис : Оваа мин�

【долга низа пренос】Стабилна безжична конекција функција, ефективна контрола опсег до 10meter...

Калкулатор Копче за Функција Режим : Притиснете го копчето "Тастатурата / Calculator"за да се префрлите на Кал

47 инч), и е точна и пазарот на енергија за пишување, со совршено чувство на притискање ритам.Тежина : 0.♥【B

преносни 33копче за Нумеричка Тастатура носи Лаптоп работна средина, за да на следното ниво.Долги нумери

Lef и десна заграда, еднакви знаци,валута симболи, Калкулатор Тоа може да се постигне со испраќање на FN+Ко

2.4 G безжична технологија обезбедува кабелfree & средена конекција, која што е супер погодно.Напојува со 1 x

PlugandPlayбез драјвери потребни; USB порта се бара.Компатибилен со повеќето компјутери Систем : Windowns98 / 95 / NT / ME

Scroll