Обновено
KASIQI за Коса Curler, Виткање Железо Коса Straightener Треска Про Кадрава Коса Стапче (Бела НАС)

KASIQI за Коса Curler, Виткање Железо Коса Straightener Треска Про Кадрава Коса Стапче (Бела НАС)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1103.52

❤Еколошки материјали, удобен зафат. ❤2 во 1 коса straightener и косата curler.Кабелот за напојување може да ротира 360 степени. ❤15 секунди брзо греење, влажно и суво повеќе погодно. ❤Интелигентна контрола на температурата е професионално дизајнирана за да спречите изгореници. ❤Најдобриот подарок за вашата девојка пријатели. 2 во 1 Мултифункционален Трајни Контрола на Температурата Виткање Железо Коса Straightener Треска Воздух Удира Практичен Уред Не се Лизга Кадрава Коса Стапче Функција : 1. 15 секунди брзо греење, влажно и суво повеќе погодно. 2. Интелигентна контрола на температурата е професионално дизајнирана за да спречите изгореници. 3. Еколошки материјали, удобен зафат. 4. 2 во 1 коса straightener и косата curler.Кабелот за напојување може да ротира 360 степени.Спецификација : коефициент на Топлинска спроводливост материјал : заштита на животната средина легура Дијаметар на термички проводник : 21-30мм / 0.8-1.2 Производ во боја : Бела/Црна Производ големина : 31.0*10.0*5.0 cm / 12.2*3.9*2.0 во Приклучокот режим : НИ приклучокот, ЕУ plug Температура : од 180 до 210℃ Соодветен напон : 110 V НИ приклучокот, 230 V ЕУ plug Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Коса Straightener Шина.

Повеќе детали

Thermal conductivity material:
environmental protection alloy
Diameter of thermal conductor:
21-30mm / 0.8-1.2in
Product color:
White/Black
Product size:
31.0*10.0*5.0cm / 12.2*3.9*2.0in
Plug mode:
US plug, EU plug
Temperature:
180 to 210℃
Suitable voltage:
110V US plug, 230V EU plug
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Hair Straightener Splint :

Слични производи во категоријата

Греење за секој тип на коса : го Изберат правото греење ниво за вашиот тип на коса.2 CMLCD боја : црвена screen Pro

Барел коса curler создава супер долготраен ефект кој може да трае 34 дена.Не остави косата во шина за повеќе

▲Од обвивката на вашата коса околу ова виткање железо, можете веднаш да се создаде слободен проток на п�

Користење на висока температура слој технологија греење плоча за да се осигура униформа греење, без губ

Сигурен квалитет и потрајни.Силен и издржлив и може да се користи за долго време.Таа ќе треба вашата кос�

Заштедете повеќе време на косата 【Добар квалитет виткање железо】 Направен од професионална керамичка

Против пролизгување рачка, многу лесно да се одржи за долго време.Произведени со материјал за трајни уп�

РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Дали имате кратка или долга брави; дебели или тенки, ова три барел виткање же

ДВОЈНО ТЕМПЕРАТУРА ОПЦИИ : виткање На косата железо е 180 ° C и 210 ° C, можете да изберете соодветна температ

Сигурен квалитет и потрајни.Нов начин на виткање на вашата коса ,за да ти даде нов начин на виткање на в�

【5 во 1 косата алатка】Дами Коса Curler е опремен со пет меѓусебно коса железо прилози, Комбинирање на косат

1.[Брза греење]професионалните турмалин керамички кофа загрева брзо,оставајќи ги непречено,голем сјај и

53 кг Боја : Бела Капацитетот на Батеријата : 5200m Ah Оценет Напон : DC 5 V Моќност : 25 W 【USB Полнење】вграден во 520

Најдобар Одмор / Роденден / Божиќ / Нова Година подароци за вашите најблиски.Известување За Виткање Желе�

❤ Автоматско виткање железо : косата е вовлечени во виткање соба, каде што е загреана и на време да се со�

Како да го Користите : 1.Фрли далеку виткање песна штета на вашата коса!Што го заслужуваат овој високотех

Притиснете го копчето "+" и "" истовремено за да се префрлите на температура мерна единица од "Ц" да "F"...

Безопасен за Коса : Керамички глазура слој обезбедува повеќе за заштита и го намалува оштетувањето на к�

Scroll