Обновено
VersionTECH. LED Bluetooth Звучник Шарени Безжична Гласен Звучник со Далечински Управувач, Подобрен Бас за iPhone, iPad Samsung КОМПЈУТЕР, Идеален Избор за Роденден Тинејџери Деца Дево

VersionTECH. LED Bluetooth Звучник Шарени Безжична Гласен Звучник со Далечински Управувач, Подобрен Бас за iPhone,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Можете да му се стави директно во вашиот ранец и се тоа да патуваат / Кампот / Танц / утрински вежби и така натаму.Поддржува Bluetooth Режим;Број на Модел : Безжична Bluetooth Звучник(Пренос на далечина : околу 10 метри).1 технологија, компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди (Bluetooth V2.ШАРЕНИ LED АТМОСФЕРА ОСВЕТЛУВАЊЕ : комбинација на музика и шарени магија атмосфера осветлување, изградена-во 6 бои на виножитото LED светла, тоа им овозможува на 16 милиони бои пренесени.Мала топка говорникот може да ви донесе висок квалитет на звучни ефекти и да се направи вашиот живот повеќе возбудлив.Моќ : се Сврти кон "НА" позиција;.Производот е со низок напон тестирање функција, кога батеријата е слаба моќ, секој 60-тите години ќе бидат "ди, ди, ди" глас брза, ве молиме да се полни побрзо.Интензитетот на светлина и боја ќе флеш како ритамот и звукот на вашата музика. 1 x Далечински управувач.Вашиот Најдобар Подарок Избор : Модерен изглед со шарени менување на светилките и одличен звук надвор со моќни силен бас направи тоа на најдобар подарок избор на occations на Танцување, Партија, Кампување надвор или вашиот најдобар подарок избор за вашето семејство, пријатели и деца на Роденден, Божиќ Ден , Денот на Благодарноста , Велигден Ден, годишнина, Мајки Ден , Татковци Ден , ноќта на Вештерките , свадбен, итн.Со мемориска функција кога исклучете(Репродукција Функција : MP3).Полнење Напон : DC 5 V 1А Од Моќ : 3 W. 1 x Прирачник за Корисникот.Моќ извира покриени од еден ден.Тоа е исто така компатибилна со многу уреди, погоден за вашиот i Phone, i Pad Samsung Лаптоп и повеќе уреди. 1 x Наполнет Линија.Дијамант сечење процес уникатна форма.Дојде и ме однесе дома.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Точни и Безбедни] Наменета за точноста, Прилагодлив Хартија Водич за повторувачки намалувања.2 инчен (L

Шарени Бои : 40 избрани 3 D ткаенина боја во собата, вклучувајќи 12 пена боја, 12 3 D металик боја, 12 сјај во тем�

Простор за Заштеда на енергија : Оваа магнетен алатки носителот ги зачувува вашите контра и фиока прост�

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

Со гордост се направени во САД.Канистер полни со челични застрелан во чекан глава создава мртвите удар �

ОДЛИЧНО ТЕЛО УМЕТНОСТ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА, ДЕВОЈКИ, ДЕВОЈКИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ.Може да не б�

Шише шприц приклучоците имаат теми кои форма течењеслободен печат со шише обезбедување не течни се пот�

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

2x Пушеле Леќа.Fitment Резервни 2" Пред 1157 пак сигнал светлина универзална одговара за Харли 2" куршум стил се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Компатибилност】 : Одговара за изоли

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

Ако Нашите Paracord шише за вода се справи со не ги исполни вашите очекувања, ние ќе рефундирање на вашите па

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензи

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Леснокористете пентаг

3.7 V 2000m Ah Liion Replacemen Батеријата 99cm USB Кабел.Тоа погоден за PS4 Безжичен Контролер.Форма Боја : Сива Материјал

Scroll