Обновено
Мултифункционален Тегови, Мулти-Агол Сеопфатна Длабоко Мускулна Стимулација, Удобно Не се Лизга Гира за Повеќе Активности за Обука

Мултифункционален Тегови, Мулти-Агол Сеопфатна Длабоко Мускулна Стимулација, Удобно Не се Лизга Гира за Повеќе

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1679.76

Задоволството на клиентите е нашата цел. 【Задоволство Гаранција】 : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Тоа е добро за подобрување на мускулите, силата, издржливоста, експлозивна моќ и cardiorespiratory функција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✅ Квалитетна услуга : MESIXI е навистина извонредна компанија посветена на промовирање на иновации и дода�

➤Спецификации : ★Материјали : Челик / Neopren ★Количина : Пар ★Производ Големина : 9.Ја зголемува физичкат�

Можете да ги користите за да го направите вежбите како аеробик, странични покренува, bicep кадрици, кат при

Прирачник за мерење, производ големина може да има грешка на 12mm.Простор за заштеда на решение за ефектив

Печени емајл слој е издржлива и ефикасна заврши.На шестоаголна форма на овие тегови се дизајнирани за д�

Лесно Складирање Дизајн : Обични Тегови Треба да Направите Многу Работа.на Пример, Кога се Одмара, Кога Т

Заборавете на трикови и да почне да тренира со интензитет!.ДИЗАЈН : На XM3107.На XMark 3Ниво Гира решетката има

Сет од 2 тегови, 5 фунти секоја.Челик гира со шарени винил надворешен слој за силна, не се лизга зафат.Одли

Карактеристики ергономски рачки и рамни страни за да се задржи на тегови од тркалање далеку.прашува : Ак

Не се лизга рачка, се чувствувам како да се допира кожата.Еден Гира.Прилагодливи тегови, противтежа вред

▶ 2во1 гира и barbell собата е компактен и прилагодлив.Тоа е идеален избор за брз фитнес и кревање дома за це�

[Погоден за семејството употреба] На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, п

Изработени од Нерѓосувачки Челик, ЕденПарче Mercerized Род.Сите Круг на Фитнес, Лесно да се Обликуваат Горда

[Висококвалитетни материјали] : избраниот висококвалитетни TPR + PP + челик блок материјали, што може да се �

Хексагонални Дизајн и Удобен Зафат : Шестоаголна форма на глави помогне во спречување на тркалање и да с

Секој гира се прилагодува од 5 до 52.5 фунти,Прилагодлив Гира нека ви промена на тегови во 2.5 Ib на зумот до 52

【Сеопфатна Вежба Поставува】 : Ситевоедно гираbarbell одговара на сите ваши потреби 【Прилагодливи Гира】 :

Scroll