Обновено
Laukowind 4 Пена Филтри + 2 HEPA Филтри Компатибилен за Ајкула Navigator Професионални Исправена Vacuums NV60, NV70 Ајкула Вакуум Филтер, NV70 26, NV71, NV90, UV420, NV90 26, NV95, NV80, и NVC80C.

Laukowind 4 Пена Филтри + 2 HEPA Филтри Компатибилен за Ајкула Navigator Професионални Исправена Vacuums NV60,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

⭐[Компатибилен За] : Компатибилен со Ајкула Navigator Професионални NV70, NV71, NV80 ,NVC80 C ,UV420 Чувствував Пред Филтер Компатибилен За Ајкула Navigator : NV60, NV70, NV70 26, NV71, NV90, UV420, NV90 26, NV95, NV80, NVC80 C исправена вакуум.⭐[Насоки за Перење со Пена и се Чувствува Филтри] : ⭐Едноставно исплакнете со чиста вода и нека се целосно да се исуши пред да пренамената нив (бидете сигурни дека за да нека се исуши, пред повторно инсталирање).Редовно чистење на филтерот може да се подобри ефикасноста на правосмукалка, така што тоа може да ви послужи подобро.За оптимални перформанси на вашиот вакуум, препорачливо е да ја замените вашата HEPA филтер, на секои 5 месеци.⭐[Замена постапка е како што следува] : ⭐Да пристапите на купот, едноставно притиснете го копчето⭐Отфрлите филтер.⭐Старите филтри за воздух мора да се отстранува правилно.⭐Промена на филтри за да се нови.⭐[ЗАБЕЛЕШКА] : ⭐Секоја употреба на Било кој бренд име, модел, или дел од определбата за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★ СОВРШЕНО БЕБЕ & ДЕЦА ПОДАРОК!Нашите стомакот време мат го прави голем, висок квалитет бебе играчка за 1

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

Столче Покрие материјал : Полиестер.Столче Покрие боја : Мешани Бои.Столче Покрие големина : 47.5*49.5*79.5 cm.На

Изработен од Екстра трајни Оксфорд ткаенина.Одговара на сите стандардни автомобили, и SUV backseats.Отворите

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

ДИЗАЈН : Пред Wiper Моторни Сосема Нов Произведени со Нова Премиум Квалитет Компоненти.Конструиран да ги И

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

ОДЛИЧНО ТЕЛО УМЕТНОСТ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА, ДЕВОЈКИ, ДЕВОЈКИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ.Може да не б�

Специјално дизајнирани за Молив / пенкало и канцелариски прибор.Убав подарок за вашите пријатели, коле�

Поединечно bagged.Целосната документација на располагање, вклучувајќи серија на специфични за сертификац

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

Удобно црна перница зафат.Падна фалсификувани главата од легиран челик заврши во црно со полиран лице, �

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Scroll