Обновено
225025-25CM - Size : 25 см - Никел >=99.95% (Трага Метали Основа), Жица со Дијаметар од 0.025 мм, Тешко Тип - Секоја

225025-25CM - Size : 25 см - Никел >=99.95% (Трага Метали Основа), Жица со Дијаметар од 0.025 мм, Тешко Тип

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1432.80

Големина : 25 cm.Добавувачот Нема. : 225025-25 CM.АБЕЛ : 7440-02-0; EC No : 231-111-4; MDL No : MFCD00011137 Solid; Молекуларна Формула : Ni; MW : 58.69 Точка на Топење : 1453°; Вриење Точка : 2732°Густина (g/m L) : 8.9.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

【XBOX ЕДНА БАТЕРИЈА на】Xbox Една батерија пак нека yousay збогум на АА батерии!Со Xbox Еден контролер полначот с

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

【ПРЕНОСЛИВ И ПРАКТИЧЕН】 : пакетот содржи 20 жици за заварување, тежи 60g, и е 19 Работната изведба е стабилн

2x Пушеле Леќа.Fitment Резервни 2" Пред 1157 пак сигнал светлина универзална одговара за Харли 2" куршум стил се

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензи

Оваа џеб големина прашувам ви овозможува да печатите fullcolor лепливаназад фотографии во еден момент—и ре

★【МАТЕРИЈАЛ】Направени од neoprene материјал, кој е лесен и comfortabel, тоа е добро за не ' рѓосувачки челик и пл�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

Столче Покрие материјал : Полиестер.Столче Покрие боја : Мешани Бои.Столче Покрие големина : 47.5*49.5*79.5 cm.На

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Компатибилност】 : Одговара за изоли

Шише шприц приклучоците имаат теми кои форма течењеслободен печат со шише обезбедување не течни се пот�

[Материјал] Јаглероден челик изградба и electroplating заврши [Заштита] Пена наредени вилици може добро зашти�

Лесно Да се DIY : табела coasters направени на погусти lycra крпа, со мазна на допир, кои лесно можат да печатите ф

ОДЛИЧНО ТЕЛО УМЕТНОСТ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА, ДЕВОЈКИ, ДЕВОЈКИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ.Може да не б�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Удобно црна перница зафат.Падна фалсификувани главата од легиран челик заврши во црно со полиран лице, �

Ова напојување единица ADP300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП.Ова напојување единица ADP300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП.Вл

Специјално дизајнирани за Молив / пенкало и канцелариски прибор.Убав подарок за вашите пријатели, коле�

Приклучок Тип : 1156(BA15 S).Стандард 1156(BA15 S) База Подигнат Приклучоци Конектори Преджичен Жици Отворите Држа

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Леснокористете пентаг

Scroll