Обновено
BJQZX Телесна Тежина Вест Челик Тежина Вест Прилагодливи Тежина и Магија Рака Невидливи и Дише Weightloading Вест за Обука Фитнес Сила за Обука Тежина Елеци

BJQZX Телесна Тежина Вест Челик Тежина Вест Прилагодливи Тежина и Магија Рака Невидливи и Дише Weightloading

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1315.20

Име на производ : тежина vest Colour : Black Features : затвори-фитинг и невидливи, прилагодлив weight Material : Mesh Steel плоча : electroplated круг главата челик plate Weight : 5kg, 8kg, 10kg, 12kg, 15kg, 20 кг, 25kg, 30kgr. Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите. 100% задоволително услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ново искуство на здрави масти горење вежба. Поради рачни мерења, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам. Невидливи доволно да се вежба во секое време, насекаде, носење на улица не е изложен, не е срамота, ќе може да се вежба во секое време, насекаде. Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографија.Износот на вежбање е преполовен, и согорувањето на мастите е зголемена за 5 пати.Вежба ќе добие два пати резултатот со половина напор. Прилагодливи велкро рака, еластичноста може да се прилагоди слободно, тоа е удобно да се носат, фирма без тресење. Времето за испорака е 20-30 дена. Рамото е задебелена и се проширува, и ергономски дизајн е донесен, рамото е еднакво се под стрес, а тоа е удобно да се носат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизајниран со проширување рамо, удобен за носење,изработени од високогустина на таложење мека најлон т�

Дизајниран со проширување рамо, удобен за носење,изработени од високогустина на таложење мека најлон т�

3 вкупно тегови, 3lbs секој 9lbs ВКУПНО.Железо тегови.Димензии : 4" x 2.5" x 1.5".Компатибилен со сите МИР кратко, уј�

Дизајниран со проширување рамо, удобен за носење,изработени од високогустина на таложење мека најлон т�

3.75 LB 10.75" високи, 10" Широк, Произведени во САД.Ласерски сече од премиум САД извори челик и професионални п

✅ ТРАЈНИ И ЕРГОНОМСКИ ВЕСТ : Изграден да работат со вашето тело за повеќе удобно се вклопуваат и excercise.Ов

ГОЛЕМИНА : Еластичен на оваа вест треба да биде во половината.Погоден за мажи жени деца, можете да најдет

Мултиџебови дека тегови може да се додаде или отстрани во секое време за било вежбање.Тоа е прекрасен оп

Со двата појаси за одредување на вест на вашето тело цврсто, прилагодливи и погоден за повеќето луѓе да �

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на �

Материјал : Мрежа.Боја : Црна.Макс вчитување : 30kgr.(кога вчитување челик столбови).Должина : 58cm / 23.6 во.Шири

Оваа вест е тежина може да биде прилагодена од £ 20 до 32lbs!на вест тежи £ 20 и вклучува 6x губење на пакети (2lbs

НАПРАВИ ДА се ДВИЖАТ Додадете постојана но удобно отпорност на вашиот тренингот со HOSNNER една фунта згло

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на �

Scroll