Обновено
Проводен Проводници Лепило, Електромагнетни Оклопна Сребро во Прав Медиум Сребро Паста, Сребрена Боја Пенкало за Поправка на Тастатурата за Електронско Коло(за 0,7

Проводен Проводници Лепило, Електромагнетни Оклопна Сребро во Прав Медиум Сребро Паста, Сребрена Боја Пенкало

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2320.80

Производот не е лесно да се талог и stratify.Добар филм формирање перформанси, без прав надвор, и бојата на филмот е тешко и издржливи.Силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS/PC и други пластични супстрат.Сребро во прав медиум, со одлични електрична спроводливост.Со одлична електромагнетни заштитен ефект. 1. Со одлична електромагнетни заштитен ефект. 2. Силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS/PC и други пластични супстрат. 3. Сребро во прав медиум, со одлични електрична спроводливост. 4. Добар филм формирање перформанси, без прав надвор, и бојата на филмот е тешко и издржливи. 5. Производот не е лесно да се талог и stratify. 6. Главно се користи за поправка на тастатурата, електронско коло, итн.

Повеќе детали

Optional volume:
0.2mL, 0.3mL, 0.4mL, 0.7mL
Solid powder:
60%-80%
Proportion of 25 ℃:
1.46-1.48 g/cm3
Resistance:
< 0.02Ω/sq
Film thickness:
12um
Viscosity:
> 20000CPS
Shielding effect:
> 80db
Recommended dry film thickness:
12-16um
Package Weight:
Approx. 10-11g
  :
Package List:
1 * Conductive Silver Paste :

Слични производи во категоријата

【ПРЕНОСЛИВ И ПРАКТИЧЕН】 : пакетот содржи 20 жици за заварување, тежи 60g, и е 19 Работната изведба е стабилн

▲ Тестирани Пред Се На Продажба ▲Лесна Инсталација.Тоа би можело да правилно го замени на оригинални д�

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

46"Прачка Должина : 125mm / 4.Опис на German Labs Менгеме 3 Zinken Kolbenbecherhalter Klemmhalter Gummibeschichtete Прст öffnet бис zu 53 мм Durchmesser

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.НАСОЧЕНИ КОМПРЕСИЈА LEGGINGS да се заштит

Бренд нови, високо квалитетни, индустриски одделение 2 компјутер од 1 / 2" месо тело 1 / 4" Дијаметар Flute и Муш

Лесно Да се Инсталира Завртка во куки за бесење отворено string светлина и растенија, лесно да го инсталир�

★ СОВРШЕНО БЕБЕ & ДЕЦА ПОДАРОК!Нашите стомакот време мат го прави голем, висок квалитет бебе играчка за 1

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Поправки На Заедничк�

3.7 V 2000m Ah Liion Replacemen Батеријата 99cm USB Кабел.Тоа погоден за PS4 Безжичен Контролер.Форма Боја : Сива Материјал

Дното потоне мрежа се користи за да се зачува потоне и да го зголеми продуктивноста.Целокупната димензи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Компатибилност】 : Одговара за изоли

Можете да му се стави директно во вашиот ранец и се тоа да патуваат / Кампот / Танц / утрински вежби и т�

2x Пушеле Леќа.Fitment Резервни 2" Пред 1157 пак сигнал светлина универзална одговара за Харли 2" куршум стил се

На setasilk асортиман вклучува 29 живописни и интензивна вода базирани нетранспарентно бои на располагање в

ОДЛИЧНО ТЕЛО УМЕТНОСТ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА, ДЕВОЈКИ, ДЕВОЈКИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ.Може да не б�

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100

Изработен од Екстра трајни Оксфорд ткаенина.Одговара на сите стандардни автомобили, и SUV backseats.Отворите

Специјално дизајнирани за Молив / пенкало и канцелариски прибор.Убав подарок за вашите пријатели, коле�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Оваа џеб големина прашувам ви овозможува да печатите fullcolor лепливаназад фотографии во еден момент—и ре

★【МАТЕРИЈАЛ】Направени од neoprene материјал, кој е лесен и comfortabel, тоа е добро за не ' рѓосувачки челик и пл�

Ова напојување единица ADP300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП.Ова напојување единица ADP300 CR е посебна за Sony PS4, УЈП.Вл

5"H Назад Големина : 18.5"D x 1721 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ов�

【XBOX ЕДНА БАТЕРИЈА на】Xbox Една батерија пак нека yousay збогум на АА батерии!Со Xbox Еден контролер полначот с

⭐[Компатибилен За] : Компатибилен со Ајкула Navigator Професионални NV70, NV71, NV80 ,NVC80 C ,UV420 Чувствував Пред Филте

Удобно црна перница зафат.Падна фалсификувани главата од легиран челик заврши во црно со полиран лице, �

Оригинал и сосема нов замена на напојување за Sony Play Station 4 Тенок.САМО компатибилни со следниве PS4 тенок бр

Scroll