Обновено
Holographic Точки Ленти/Светкава Ленти/Holo Ленти/Прилично Ленти/Прилично Ленти/Декоративни Ленти/Занает Резерви (Еднорог Светкава Holographic Лента)

Holographic Точки Ленти/Светкава Ленти/Holo Ленти/Прилично Ленти/Прилично Ленти/Декоративни Ленти/Занает Резерви

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 100.80

15mm Ширина x 10 метри Должина.Силно Лепило Поддршка.Водоотпорен Holographic & Светкава Лента.Следете нè за возбудлив ажурирања @LUNARBAYSTORE на Instagram & Facebook.Креативност произлегува од стилски срце!Проверете нашата рака бере избор на holographic точка ленти и светкава огледало ленти!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите намена лента 3 Пакет.Беж палачинка хартија маскирање лента обложени со агресивен притисок се чувст

Дрвени pennant за гарланд + Златна repositionable маскирање лента да се држиме за вашите креации да ги красат вашат

Користете Обоени Маскирање Касета во боја код пратки или за инвентар идентификација.Дизајнирано за сре

На repulpable лепило на 3 M Repulpable Flatback Лента R3127 спречува скрши контаминација за неrepulpable маскирање лента 3 M Repulp

Производот е издржлив, поради неговата дебелина, и тоа изгледа мазна и круг.Производот е лесно да се сол�

Се користи за пакување и секојдневни потреби.Отпорна на вода и масло.Изведувачи одделение за сликарств�

БРЗ АПЛИКАЦИЈА слонова коска маскирање лента се однесува брз и лесен за многу површини, како што се мет�

Црна или бела, 0.031 во (0.8 mm) затворенаcell полиетилен пена превозникот.Висок крајната лепливоста да широк с�

Снимката карактеристики на индустриски сила лепило направен да издржи години на нога сообраќај и сите �

Во споредба со постојните сликарство маскирање ленти за пластични модели, овој производ е потенка и пов

Се користи во текот на воздушната и воени апликации, балистички оценет панцири ткаенина и балистички ко

ПАКЕТ : На washi лента сет вклучува 25 ролни , 10 mm(0.39 инчи) широк x 2 M(6.56 ft) долго за секој тркалаат,25 Различни м

СПЕЦИФИКАЦИИ : 5мм Х 2м Х 2 ролни, 15mm Х 2м Х 4 ролни, 30мм Х 2м Х 2 ролни.РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ И БОИ : ѕидот налепница

Идеален за запечатување на отклонување на шпорет на гас, мијалник, слив, бања, и ѕидови, тоа би можело да �

Автомобилската Refinish маскирање лента е специјално дизајниран за критичко боја маскирање процеси.Комерц

УПОТРЕБА : се Разгледа за статистика, образование, или општата домашна користи за чистење на неdamageable пов

Лепливоста Сила 60 мл. / во.Полиетиленски Материјал.Перформанси Темп 32 на 160 Степени Ф Дебелина 7.5 мили, Ши�

Дизајнирано за средна температура апликации.Дамка и растворувач отпорни 12 по случај.Удобен 3" core лента т

Дизајнирано за средна температура апликации.Дамка и растворувач отпорни 12 по случај.Удобен 3" core лента т

1.5" x 60 YD, 36mm x 55m.Ги отстранува чисто од повеќето површини за период до 21 ден.Идеален За Насликаните Ѕидови

Conformable, винил филм со акрил лепило.Идеален за спојување хартија или фолија 3 инчи.Земја на потекло : Кина..

Во споредба со постојните сликарство маскирање ленти за пластични модели, овој производ е потенка и пов

Користете Обоени Маскирање Касета во боја код пратки или за инвентар идентификација.Дизајнирано за сре

Намалување на resonant бучава, вибрации и замор во метални, пластични панели и поддршка структури.Се корист�

MKL44085 Карактеристики : MARKAL UNSPC КОД : 23171500 Гас Апарати за Поддршка на Опрема Гас на Апарати за Поддршка на О�

Дрвени pennant за гарланд + Златна repositionable маскирање лента да се држиме за вашите креации да ги красат вашат

Ширина : 3мм / 0.12 инчен; Должина : околу 33m / 108ft; Материјал : трајни polyimide и силикони.Од една страна, самоле�

Scroll