Обновено
【2 ПАКЕТИ】САД ПОСЕТИТЕЛИ АДАПТЕР ПРИКЛУЧОК се Конвертира сите ТИП G Приклучоци: обединетото Кралство Велика британија, Сингапур Малезија, ОАЕ Ирска Малта Хонгкон?

【2 ПАКЕТИ】САД ПОСЕТИТЕЛИ АДАПТЕР ПРИКЛУЧОК се Конвертира сите ТИП G Приклучоци: обединетото Кралство Велика

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Без разлика дали сте во САД за одмор или бизнис патување, овој едноставен, но суштински адаптерот е совршен за полнење до сите на вашите Електронски уреди.Од Камери, Телефони, hairdryers и косата straighteners, Лаптопи и Таблети.Пакување од 2 патување приклучок адаптер со 2 години гаранција, CE, Ro Hs уверение.Приклучок Адаптер е мала тежина, Здрав и лесен да се носат за.Безбедно да се користи Околу Децата на мала возраст, вклучува 2 безбедност на Децата ролетни, usb.Велика БРИТАНИЈА да НИ патнички Адаптер погоден за 100 - 240v.Чашката Конвертор го претвара од ТИП А до G. MG LTD велика БРИТАНИЈА САД Приклучок Адаптер Претвора САД 2 pin приклучоци на велика БРИТАНИЈА 3 pin приклучокот.Тоа е од суштинско значење за патување Универзален Приклучок Адаптер за НАС пратениците од Обединетото Кралство (велика БРИТАНИЈА) и земјите како што се : Бахреин Бангладеш Белизе Бутан Боцвана Брунеи Darussalam Камбоџа Кипар Dominica Дубаи Falkland Острови (Malvinas) Гамбија Гана Гибралтар Гренада Гвајана Хонг Конг Ирак Ирска Isle of Man Јордан, Кенија Кувајт Либан Макао Малави Малезија Малдиви Малта Маурициус Мјанмар Нигерија Оман Пакистан, Катар Saint Kitts и Невис Света Луција Saint Vincent и Grenadines Саудиска Арабија, Сејшели Сиера Леоне Сингапур Соломонски Острови Шри Ланка Танзанија Уганда Обединети Арапски Емирати Обединето Кралство Vanuatu Јемен Замбија Зимбабве.Велика БРИТАНИЈА до USb Приклучок Plug Конвертор.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX184021210 W ; Влезен напон : 24 V DC( Широк влезниот напон : 18 V40 V); Излезе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Влезен напон : DC 5 V, максимален влезен струја : 2.0 A Излезен напон : DC 9 V, максимална излезна струја : 800 мр.Ка�

Полимер 3.7 V мека тркалаат батеријата.Li Fe Po 3.2 V батерија.На ternary литиум 3.7 V (на пример 18650 тип на батерија).Д�

Безбедни за Употреба : 100% водоотпорни и shockproof,влага доказ и антипрашина,се прегрее заштита,заштита од пр

Seyas 65 W USB C полнач е компатибилен со повеќето популарни, брзо полнење протоколи, вклучувајќи КК 3.0 и PD 3.0 (PPS

, и широк опсег на употреба.Specifications Input : 110 V / 220 VAC / 47 ~ 63 Hz Starting импулс струја : 20 [email protected] VAC (ладно започнете)Изле

24 V 36 V 48 V да DC 12 V Чекор Надолу Конвертор Водоотпорен 20 V60 V Текст за Автомобил Возило Брод Камион Ван(Чекор

Влезен напон : 0.95 VDC.Излезен напон : 5 VDC.DIY мобилен напојување, треба само една батерија, тоа може да излез 5

Име на производ : C8 Влезот Адаптер;Напојување : AC 250 V 2 A.Pin Број : 2;Top Плоштадот Лице Димензии(Прибл.) : 22 x 15mm

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

Многу удобен и лесен за употреба.Трансформира 110220 V AC од ѕидниот приклучок во 12 V за полнач или полесни пр

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Лесен за Инсталација : Постојат четири жици,Црвена жица е за внесување + ;Црвено жица е за внесување +;Жол�

Помалите разликата е поголема ефикасност ќе биде).Сега заштита напон е 10 V, тоа е да се каже, кога батериј�

Scroll