Обновено
Udderly Мазна Рака & Тело Крем Со 20% Уреа, Обновување - 2 Унца - Пакување од 3

Udderly Мазна Рака & Тело Крем Со 20% Уреа, Обновување - 2 Унца - Пакување од 3

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 331.68

Развиена за да се задржи вимињата на млечни крави влажна и да се спречи chapping овој крем, исто така, работи да се заштити мазна и омекне човечка кожа.Овој пакет содржи еден 2oz цевка совршен за вашата чанта биро фиока tote и многу други мали простори.Содржи богата мешавина на moisturizers кои помагаат да се изедначи грубост и состојбата на кожата.Светлината свеж мирис, никогаш не мрсна.Удобен преносни цевка.Udldery Smodoth Дополнителна Нега 20 Рака и Телото Крем Unscented содржи 20% Уреа за подобрување на moisturization и да се обезбеди дополнителна благотворно сила за сува, истакна кожата.Дополнителна Грижа 20 апсорбира брзо, smooths грубост и омекнува сувата кожа.Udderly Мазна производи првично биле развиени за млечни крави.Сега, Uderly Мазна производи се користат од страна на луѓето во целиот свет.Дополнителна Грижа 20 Рака и Телото Крем Unscented е без суровост, мирис слободни, и направени во САД.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Длабоко хидратантен око третман.Карактеристики на ладење гелкрем текстура која се раствора брзо во кож

СПАСУВАЊЕ на КОЖАТА ОД СУВОСТ Ултра Излекување, лечење на Телото Balm формира слој на кожата, обезбедувањ

Земја на Потекло : Нов Зеланд латинска Ботаничкото Име : Perna CanliculПрименуваат Bianca Роса крем наутро и наве�

Engraveable Капак, 5 унци.Крајната повлекување за вашата кожа.Прекрасно луксузен creme содржи витамини а и Е и cera

Мирис : Бонбони Pail (Време за трикилилекување!Бонбони и јасни Есен воздухот се направи за овој наскоро да

Рака и Кожата на Телото, Осветлување Креми витамин збогатена формула е неиритирачки и нежна за кожата.Т�

ОЛЕСНУВАЊЕ ЗА ЈАДЕЖ СУВА КОЖА – Нашите егзема олеснување крем е особено формулиран за да се обезбеди ос

Телото крем исполнет со нашите Tryst мирис, pearly бела боја 5 унци 3 x 3.25" стакло.Убава keepsake.Глајд модели на softy �

Навлажнувачки и масажа алатка.Очите потреби за нега на кожата.Кожата околу очите.Ова е она што му дава д�

ХИДРИРА, ја ХРАНИ & MOISTURIZES – Нашиот дневен крем содржи уникатна комбинација на навлажнувачки & кожата кл�

Мирис : француски Ванила сладолед (француски ванила сладолед..богати, слатка, buttery и вкусни).Црна Кањонот

МИРИС : Black Currant Апсолутна помага поттикнуваат духот.Борови Масло invigorates умот.Оваа богата, немрсна тело к�

Substiane Очи за зрела кожа е на дневен третман крем за зрела кожа.Формулиран со : ProXylane 5% replenishes видливо да го

Одговараат ЗаПогодна да се користи на усните, areola, пазувите, брадавица и други приватни делови од телото

Кожата Пријателски Состојки.Помогне Да Се Зголеми Вашиот Изглед.Чувајте Го Мазна И Блескава.Оваа богат�

Ако се чувствувате малку топло, кога за првпат го користите, тоа е нормално.Моќна формула со колаген бус�

Ограничувањата може да се применат.Во клиничкото испитување, 82% се согласи 'тие се забележува разлика во

Ова око крем е совршен прилог на вашата нега на кожата режим.Формулиран со Полжав Секрети Filtrate, Аденозин

7 мл) и еден Follain Око Крем (0.Се справи со фини линии и брчки со Follain возраста на пркосејќи им на Крем и Око К�

Практична настава : Витамин Ц белење око за темните кругови може да придавам влогови на вашата очите по �

Scroll