Обновено
Toyvian Леќата Складирање Багажник Метални Countertop Зачин Стои Багажник Складирање Полица за Зачин Тегли Condiment Може да Сос Шише

Toyvian Леќата Складирање Багажник Метални Countertop Зачин Стои Багажник Складирање Полица за Зачин Тегли Condiment

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 796.56

Премијата и издржлив материјал, тешки и не е лесно да се деформира.Не постојат груб или sharps рабови, не се намалува вашите раце, можете да го користите без грижа.Овој производ ќе го направат вашиот дом во ред и ќе има добро расположение.За кујна складирање на леќата шишиња, клима уред, зачини, и така натаму.Мулти - функционални складирање решетката за кујна или купатило употреба, ви донесе повеќе погодност.Опис Дали сте во потрага за мулти - функционални складирање рек?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да направи повеќе работни места?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашиот тим, багажник, направени од голема материјал, мора да се исполнат потребите.Тоа може да се користи за чување на леќата шишиња и шминка шишиња, сапун, шампони и сл.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Железо.- Големина : Приближно 22. 00 X22. 00 X19. 00cm/ 8. 65 X8. 65 X7. 47inch.- За кујна складирање на леќата шишиња, клима уред, зачини, и така натаму.- Премијата и издржлив материјал, тешки и не е лесно да се деформира.- Овој производ ќе го направат вашиот дом во ред и ќе има добро расположение.- Не постојат груб или sharps рабови, не се намалува вашите раце, можете да го користите без грижа.- Мулти - функционални складирање решетката за кујна или купатило употреба, ви донесе повеќе погодност.- Боја : Црна.- Големина : 22 X22 X19 CM.Пакетот вклучува : 1 x складирање решетката.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Customer Service Ако имате било каков проблем, не се двоумете да не контактирате.Зачин рек организатор полица с

Вметнување на цилиндар во пакување торба Ја отвораш на пакување торба рамномерно 60° за да се префрлате �

✅ Премиум Квалитет : се Направени од издржлив s лесно да се чисти од миењето на рацете, лесен за чување.Кр

【Материјал】Посебни прскање третман може ефикасно да се спречи рѓа, трајни, заштита на животната среди�

【12 ТЕГЛИ】зачин рек содржи 12 тегли 88ml, за секојдневна употреба на сол, црн пипер shakers, пиперка, кари во пр�

Дали сте во потрага за организатор, што ја прави вашата кујна изгледа повеќе организирани?.Доаѓа со инст

Билка & Зачин Алатки Тип : Зачин & Пипер Shakers.Тип : Билка & Зачин Tools.Материјал : Acryl.Овие леќата тегли се од с�

6 oz Product Големина : Прибл.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : 4 пространа прегради, кои можат да бидат лесно отстранети.Миењ�

Сликата тегли, зачини или други предмети кои не се вклучени.5 cm Space помеѓу нивоа : 5.МултиЦел : да се Корист�

Применливи толпата : јавноста.Стил : Покриени.На дното е не се лизга, а на дното е конвексен и не се лизга.�

Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задов�

【ТРАЈНИ & СТАБИЛНА】магнетното зачин решетката на мат црна фрижидер производот е направен од висококва

Направени од високо квалитетни материјали, еколошки, нетоксични, капкаотпорни, антистареењето, дебела

★ Не е зачин багажник, 3 зачин тегли, 4 леќата шишиња, уредно се чуваат; ★ Зачин полици употреба абонос др�

Производ Содржина : 3 зачин кутии, не се лизга послужавник и 3 лажици.Големина : Секој големина 4.13x3.54x3.74 ин�

Уникатен слоевит дизајн : независната зачин решетката има три слоеви.Практично да ја видите она што е вн

Направени на квалитетот дебел метал, трајни и има супер на задната страна.Без дупчење или собранието е �

Scroll