Обновено
Декоративни Датотека Папки, 24 Пакет, 8 Дизајни (4 Black & 4 Бела) во тешка категорија, Писмо Големина (9.5 x 11.5) со 1/3 Намали Табот, Геометриски Златна Фолија Дизајн, Мода Папк

Декоративни Датотека Папки, 24 Пакет, 8 Дизајни (4 Black & 4 Бела) во тешка категорија, Писмо Големина (9.5

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 575.52

24 ПАКЕТ - Осум групи на 3 појавување на папки во уникатни отпечатоци на 4 око-фаќање на геометриски дизајн на црна позадина и бела позадина.ПИСМО ГОЛЕМИНА - 11.5 x 9.5 инчи укината. 1/3-НАМАЛУВАЊЕ на ТАБОВИ - доста голем Лево/Центар/Право на јазичиња за да ја прилагодите со пенкало, молив или фломастер.ИЗДРЖЛИВИ - Направени на премија, обложени тешка категорија 300gsm хартија.РАЗНОВРСНА - За лична или професионална употреба во домот или во канцеларијата. 24-Pack ГЕОМЕТРИСКИ ЗЛАТНА ФОЛИЈА Мода Датотека Папки со Подобри Канцеларија Производи.Четири око-фаќање на дизајни на бела позадина и истите тие четири дизајни на црна позадина.Осум групи на 3 појавување на папки.Направени од тешка категорија, 300 gsm хартија со обложени заврши за дополнителна издржливост и сјај. 1/3-Намалување на табови овозможи доста голем износ на простор за измената на табови.Се користи во канцеларијата или дома за да заличи вашето дело простор и да го персонализирате вашиот проект папки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Канцеларија Производи Папка A4 / 50 mm Blue Пластика Покрие Полипропилен / Хартија Сет 24 / Пакет од 24 Папкат

Производителот гаранција може да не се применува.Големина на папка 24 x 35 см.На плоштадот се намали папки

Две хоризонтални џебови со престојстави агол јазичиња се задржи трудови безбедно место.Издржлива плас�

ДАТОТЕКА ВО СТИЛ : Овој 9 пакет на врвот табот декоративни папки претстава која сама по модерен дизајн за

Scroll